2021/2022 - MČR mužů - 1. liga – Základní část - skupina B
30.10.2021 12:00 dráha 1
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ledoborci 3 ● | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 134.6 | 13.6 |
1. CK Brno-Západ ● * | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3.4 | 55 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska Ledoborci 3
- 1. Vladimír Zelenka
- 2. Antonín Havlík
- 3. Josef Podrábský - VS
- 4. Martin Votava - S
Základní sestava
- 5. Pavel Baudyš
Náhradníci
- 6. Roman Hasenöhrl
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska 1. CK Brno-Západ
- 1. Lukáš Plachý
- 3. Petr Kovač - S
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Vladimír Zelenka
- LSD2 ● - Martin Votava
- LSD1 ● - Lukáš Plachý
- LSD2 ● - neuveden
30.10.2021 12:00 dráha 2
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DION ALPHA ● | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | X | X | 8 | 104.2 | 154.7 |
PLC GUERERA ● * | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | X | 2 | 185.4 | 26.4 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska DION ALPHA
- 1. Marek Bříza - VS
- 2. David Jakl
- 3. Vít Chabičovský - S
Základní sestava
- 5. Tobiáš Votava
Náhradníci
Ostatní
- Petr Štěpánek
Trenér
- Marek Bříza
Vedoucí
Soupiska PLC GUERERA
- 1. Pavol Veselský
- 2. Rudolf Polák
- 3. Marian Valentin - S
- 4. Matúš Krutý - VS
Základní sestava
Náhradníci
- 6. Štefan Mada
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Vít Chabičovský
- LSD2 ● - Marek Bříza
- LSD1 ● - Matúš Krutý
- LSD2 ● - Marian Valentin
30.10.2021 12:00 dráha 3
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CC Letící kameny ● * | 1 | X | 1 | 0.7 | 68.2 | ||||||
Ledoborci 2 ● | 0 | X | 0 | 185.4 | 185.4 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska CC Letící kameny
- 1. Jan Fencl
- 2. Vít Zinga
- 3. Radek Žďárský - S
- 4. Miloš Plzák - VS
Základní sestava
- 3. Jiří Suchý
Náhradníci
- 6. Jiří Lubina
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska Ledoborci 2
- 1. Milan Hurtík - S
- 2. Petr Tomáš - VS
- 3. Ondřej Kovařík
- 4. Jiří Hybášek
Základní sestava
- 5. Vladimír Novotný
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
Za tým Ledoborci 2 nastoupil hráč Pflanzer bez platné lékařské prohlídky.
- LSD1 ● - Jan Fencl
- LSD2 ● - Radek Žďárský
- LSD1 ● - neuveden
- LSD2 ● - neuveden
30.10.2021 12:00 dráha 4
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ledoborci Juniors ● * | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | 6 | 9.8 | 49.3 |
DION 1 ● | 0 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | X | 9 | 11.3 | 185.4 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska Ledoborci Juniors
- 1. David Verner
- 2. David Škácha
- 3. Oliver Kobián - S
- 4. Adam Podolka - VS
Základní sestava
- 5. Jiří Matějíček
Náhradníci
Ostatní
- Jaroslav Vedral
Trenér
Vedoucí
Soupiska DION 1
- 1. Ondřej Kašťák
- 2. Jiří Prágr
- 3. Karel Uher - VS
- 4. Jindřich Kitzberger - S
Základní sestava
- 2. Luboš Kitzberger
Náhradníci
- 6. Tomáš Čepela
Ostatní
- Jindřich Kitzberger
Trenér
- Ondřej Kašťák
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Adam Podolka
- LSD2 ● - David Verner
- LSD1 ● - Jindřich Kitzberger
- LSD2 ● - Jiří Prágr
30.10.2021 18:30 dráha 1
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ledoborci Juniors ● * | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3 | X | X | 9 | 0 | 140.4 |
PLC GUERERA ● | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | X | X | 4 | 54 | 185.4 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska Ledoborci Juniors
- 1. David Verner
- 2. David Škácha
- 3. Oliver Kobián - S
- 4. Adam Podolka - VS
Základní sestava
- 5. Jiří Matějíček
Náhradníci
Ostatní
- Jaroslav Vedral
Trenér
Vedoucí
Soupiska PLC GUERERA
- 1. Pavol Veselský
- 2. Matúš Krutý - VS
- 3. Rudolf Polák
- 4. Marian Valentin - S
Základní sestava
Náhradníci
- 6. Štefan Mada
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Oliver Kobián
- LSD2 ● - David Škácha
- LSD1 ● - Pavol Veselský
- LSD2 ● - Matúš Krutý
30.10.2021 18:30 dráha 2
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ledoborci 3 ● | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | X | X | 2 | 185.4 | 147.7 |
CC Letící kameny ● * | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | X | X | 6 | 63.5 | 98.9 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska Ledoborci 3
- 1. Pavel Baudyš
- 2. Antonín Havlík
- 3. Josef Podrábský - VS
- 4. Martin Votava - S
Základní sestava
- 1. Vladimír Zelenka
Náhradníci
- 6. Roman Hasenöhrl
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska CC Letící kameny
- 1. Jan Fencl
- 2. Vít Zinga
- 3. Radek Žďárský - S
- 4. Miloš Plzák - VS
Základní sestava
- 3. Jiří Suchý
Náhradníci
- 6. Jiří Lubina
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Josef Podrábský
- LSD2 ● - Antonín Havlík
- LSD1 ● - Vít Zinga
- LSD2 ● - Miloš Plzák
30.10.2021 18:30 dráha 3
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. CK Brno-Západ ● * | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | 1 | 52.2 | 0 |
DION 1 ● | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 2 | X | X | 10 | 43.1 | 185.4 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska 1. CK Brno-Západ
- 1. Lukáš Plachý
- 3. Petr Kovač - S
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska DION 1
- 1. Ondřej Kašťák
- 2. Luboš Kitzberger
- 3. Karel Uher - VS
- 4. Jindřich Kitzberger - S
Základní sestava
- 5. Jiří Prágr
Náhradníci
- 6. Tomáš Čepela
Ostatní
- Jindřich Kitzberger
Trenér
- Ondřej Kašťák
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Petr Kovač
- LSD2 ● - Lukáš Plachý
- LSD1 ● - Ondřej Kašťák
- LSD2 ● - Karel Uher
30.10.2021 18:30 dráha 4
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DION ALPHA ● * | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | X | X | 7 | 30 | 0.8 |
Ledoborci 2 ● | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | X | X | 2 | 149.8 | 122.4 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska DION ALPHA
- 1. Marek Bříza - VS
- 2. David Jakl
- 3. Vít Chabičovský - S
Základní sestava
- 5. Tobiáš Votava
Náhradníci
Ostatní
- Petr Štěpánek
Trenér
- Marek Bříza
Vedoucí
Soupiska Ledoborci 2
- 1. Vladimír Novotný
- 2. Petr Tomáš - S
- 3. Ondřej Kovařík - VS
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Marek Bříza
- LSD2 ● - David Jakl
- LSD1 ● - Vladimír Novotný
- LSD2 ● - Petr Tomáš
31.10.2021 12:00 dráha 1
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CC Letící kameny ● | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | X | 8 | 9 | 185.4 |
1. CK Brno-Západ ● * | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | X | 6 | 37.2 | 37.2 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska CC Letící kameny
- 1. Jiří Suchý
- 2. Vít Zinga
- 3. Radek Žďárský - S
- 4. Miloš Plzák - VS
Základní sestava
- 1. Jan Fencl
Náhradníci
- 6. Jiří Lubina
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska 1. CK Brno-Západ
- 1. Lukáš Plachý
- 3. Petr Kovač - S
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
Tým 1. CK Brno-Západ si v 5. endu vzal timeout.
- LSD1 ● - Radek Žďárský
- LSD2 ● - Jiří Suchý
- LSD1 ● - neuveden
- LSD2 ● - Petr Kovač
31.10.2021 12:00 dráha 2
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DION 1 ● | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | X | 3 | 26.8 | 167.3 |
DION ALPHA ● * | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | X | 9 | 28 | 7.1 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska DION 1
- 1. Ondřej Kašťák
- 2. Jiří Prágr
- 3. Karel Uher - VS
- 4. Jindřich Kitzberger - S
Základní sestava
- 2. Luboš Kitzberger
Náhradníci
- 6. Tomáš Čepela
Ostatní
- Jindřich Kitzberger
Trenér
- Ondřej Kašťák
Vedoucí
Soupiska DION ALPHA
- 1. Marek Bříza - VS
- 2. David Jakl
- 3. Vít Chabičovský - S
Základní sestava
- 5. Tobiáš Votava
Náhradníci
Ostatní
- Petr Štěpánek
Trenér
- Marek Bříza
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Karel Uher
- LSD2 ● - Jindřich Kitzberger
- LSD1 ● - David Jakl
- LSD2 ● - Vít Chabičovský
31.10.2021 12:00 dráha 3
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ledoborci 2 ● | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 185.4 | 185.4 |
PLC GUERERA ● * | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 8 | 185.4 | 0 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska Ledoborci 2
- 1. Vladimír Novotný
- 2. Petr Tomáš - S
- 3. Ondřej Kovařík - VS
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska PLC GUERERA
- 1. Pavol Veselský
- 2. Rudolf Polák
- 3. Marian Valentin - S
- 4. Matúš Krutý - VS
Základní sestava
Náhradníci
- 6. Štefan Mada
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Petr Tomáš
- LSD2 ● - Ondřej Kovařík
- LSD1 ● - Marian Valentin
- LSD2 ● - Matúš Krutý
31.10.2021 12:00 dráha 4
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ledoborci 3 ● * | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 | X | X | 8 | 23.4 | 56.4 |
Ledoborci Juniors ● | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | X | X | 3 | 104.6 | 177 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska Ledoborci 3
- 1. Vladimír Zelenka
- 2. Antonín Havlík
- 3. Josef Podrábský - VS
- 4. Martin Votava - S
Základní sestava
- 5. Pavel Baudyš
Náhradníci
- 6. Roman Hasenöhrl
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska Ledoborci Juniors
- 1. David Verner
- 2. David Škácha
- 3. Oliver Kobián - S
- 4. Adam Podolka - VS
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
- Jaroslav Vedral
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Martin Votava
- LSD2 ● - Vladimír Zelenka
- LSD1 ● - David Verner
- LSD2 ● - Adam Podolka
31.10.2021 18:30 dráha 1
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ledoborci 3 ● * | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 0 | 91 |
DION ALPHA ● | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 107 | 68.3 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska Ledoborci 3
- 1. Pavel Baudyš
- 2. Vladimír Zelenka
- 3. Josef Podrábský - VS
- 4. Martin Votava - S
Základní sestava
Náhradníci
- 6. Roman Hasenöhrl
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska DION ALPHA
- 1. Tobiáš Votava
- 2. Marek Bříza - VS
- 3. David Jakl
- 4. Vít Chabičovský - S
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
- Petr Štěpánek
Trenér
- Marek Bříza
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Vladimír Zelenka
- LSD2 ● - Josef Podrábský
- LSD1 ● - David Jakl
- LSD2 ● - Vít Chabičovský
31.10.2021 18:30 dráha 2
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | EE | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ledoborci 2 ● | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 9 | 42.8 | 168 |
1. CK Brno-Západ ● * | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 | 185.4 | 0 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska Ledoborci 2
- 1. Vladimír Novotný
- 2. Petr Tomáš - S
- 3. Ondřej Kovařík - VS
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska 1. CK Brno-Západ
- 1. Lukáš Plachý
- 3. Petr Kovač - S
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Ondřej Kovařík
- LSD2 ● - Vladimír Novotný
- LSD1 ● - Petr Kovač
- LSD2 ● - neuveden
31.10.2021 18:30 dráha 3
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CC Letící kameny ● * | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | X | X | 9 | 0 | 4.8 |
Ledoborci Juniors ● | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | 4 | 104.4 | 85.6 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska CC Letící kameny
- 1. Jan Fencl
- 2. Vít Zinga
- 3. Radek Žďárský - S
- 4. Miloš Plzák - VS
Základní sestava
- 3. Jiří Suchý
Náhradníci
- 6. Jiří Lubina
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska Ledoborci Juniors
- 1. David Verner
- 2. David Škácha
- 3. Oliver Kobián - S
- 4. Adam Podolka - VS
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
- Jaroslav Vedral
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Miloš Plzák
- LSD2 ● - Vít Zinga
- LSD1 ● - David Škácha
- LSD2 ● - Oliver Kobián
31.10.2021 18:30 dráha 4
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DION 1 ● | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | X | X | 8 | 185.4 | 185.4 |
PLC GUERERA ● * | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | X | X | 3 | 46.4 | 185.4 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska DION 1
- 1. Jiří Prágr
- 2. Luboš Kitzberger
- 3. Karel Uher - VS
- 4. Jindřich Kitzberger - S
Základní sestava
Náhradníci
- 6. Tomáš Čepela
Ostatní
- Jindřich Kitzberger
Trenér
- Ondřej Kašťák
Vedoucí
Soupiska PLC GUERERA
- 1. Pavol Veselský
- 2. Rudolf Polák
- 3. Marian Valentin - S
- 4. Matúš Krutý - VS
Základní sestava
Náhradníci
- 6. Štefan Mada
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
Tým DION 1 si v 5. endu vzal timeout.
- LSD1 ● - Luboš Kitzberger
- LSD2 ● - Jiří Prágr
- LSD1 ● - Rudolf Polák
- LSD2 ● - Pavol Veselský
27.11.2021 09:00 dráha 1
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PLC GUERERA ● | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6 | 49.3 | 55.1 |
CC Letící kameny ● * | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 7 | 62.6 | 10.5 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Denisa Poštová
Soupiska PLC GUERERA
- 1. Igor Szabo
- 2. Rudolf Polák
- 3. Marian Valentin - S
- 4. Matúš Krutý - VS
Základní sestava
Náhradníci
- 6. Pavol Veselský
- 7. Štefan Mada
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska CC Letící kameny
- 1. Jan Fencl
- 2. Jiří Suchý
- 3. Vít Zinga - VS
- 4. Radek Žďárský - S
Základní sestava
- 2. Miloš Plzák
Náhradníci
- 6. Jiří Lubina
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Matúš Krutý
- LSD2 ● - Marian Valentin
- LSD1 ● - Radek Žďárský
- LSD2 ● - Jiří Suchý
27.11.2021 09:00 dráha 2
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ledoborci Juniors ● | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | X | 7 | 46.8 | 159.9 |
Ledoborci 2 ● * | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | X | 4 | 185.4 | 16.4 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Denisa Poštová
Soupiska Ledoborci Juniors
- 1. David Verner
- 2. David Škácha
- 3. Oliver Kobián - VS
- 4. Adam Podolka - S
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
- Jaroslav Vedral
Trenér
Vedoucí
Soupiska Ledoborci 2
- 1. Jiří Hybášek
- 2. Ondřej Kovařík
- 3. Petr Tomáš - VS
- 4. Milan Hurtík - S
Základní sestava
- 5. Vladimír Novotný
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Adam Podolka
- LSD2 ● - David Škácha
- LSD1 ● - Petr Tomáš
- LSD2 ● - Milan Hurtík
27.11.2021 09:00 dráha 3
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | EE | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DION 1 ● | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5 | 185.4 | 89.2 |
Ledoborci 3 ● * | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 6 | 136.7 | 20.4 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Denisa Poštová
Soupiska DION 1
- 1. Tomáš Čepela
- 2. Karel Uher - VS
- 3. Jindřich Kitzberger - S
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
- Jindřich Kitzberger
Trenér
- Ondřej Kašťák
Vedoucí
Soupiska Ledoborci 3
- 1. Vladimír Zelenka
- 2. Josef Podrábský - VS
- 3. Martin Votava - S
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Jindřich Kitzberger
- LSD2 ● - Karel Uher
- LSD1 ● - Vladimír Zelenka
- LSD2 ● - Martin Votava
27.11.2021 09:00 dráha 4
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. CK Brno-Západ ● | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | X | 2 | 7.2 | 126.2 |
DION ALPHA ● * | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | X | 11 | 49 | 16.5 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Denisa Poštová
Soupiska 1. CK Brno-Západ
- 2. Oldřich Semík - VS
- 3. Petr Kovač - S
Základní sestava
Náhradníci
- 6. Adam Kovač
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska DION ALPHA
- 1. Matyáš Votava
- 2. Marek Bříza - VS
- 3. David Jakl
- 4. Vít Chabičovský - S
Základní sestava
- 5. Tobiáš Votava
Náhradníci
Ostatní
- Petr Štěpánek
Trenér
- Marek Bříza
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - neuveden
- LSD2 ● - Oldřich Semík
- LSD1 ● - Vít Chabičovský
- LSD2 ● - Matyáš Votava
Načítám další zápasy …