2021/2022 - MČR mužů - 1. liga – Základní část - skupina A
30.10.2021 09:00 dráha 1
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Morning star Přírodověda ● | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | X | 8 | 185.4 | 185.4 |
1. CK Brno-Východ ● * | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | X | 3 | 161.9 | 100.2 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska Morning star Přírodověda
- 1. Petr Houška
- 2. Pavel Koška
- 3. Ivo Denemark - VS
- 4. Tomáš Hron - S
Základní sestava
- 5. Dalibor Miklík
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska 1. CK Brno-Východ
- 1. Aleš Jelínek
- 2. Tomáš Horák - S
- 3. Miroslav Kubera - VS
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Tomáš Hron
- LSD2 ● - Ivo Denemark
- LSD1 ● - Aleš Jelínek
- LSD2 ● - Miroslav Kubera
30.10.2021 09:00 dráha 2
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Loupežníci Jičín JS ● | 1 | X | 1 | 29.1 | 87.1 | ||||||
PLC S&K ● | 0 | X | 0 | 185.4 | 185.4 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska Loupežníci Jičín JS
- 1. Kryštof Žďárský
- 2. Albert Schätz
- 3. Petr Zajíc - VS
- 4. Ondřej Bodlák ml. - S
Základní sestava
- 5. Šimon Pěnička
Náhradníci
- 6. Erik Jílek
- 7. Ondřej Bodlák
Ostatní
- Ondřej Bodlák
Trenér
- Jaromír Vaníček
Vedoucí
Soupiska PLC S&K
- 1. Aleš Prchlík
- 2. Vlastimil Vojtuš - VS
- 3. Michal Láznička
Základní sestava
- 5. Petr Načeradský
Náhradníci
- 6. Rastislav Michalka
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
Za tým PLC S&K nastoupil bráč bez platné lékařské prohlídky, proto byl zásas kontumován ve prospěch týmu LOUPEŽNÍCI JIČÍN JS.
- LSD1 ● - Petr Zajíc
- LSD2 ● - Ondřej Bodlák ml.
- LSD1 ● - neuveden
- LSD2 ● - neuveden
30.10.2021 09:00 dráha 3
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ledoborci 7 ● * | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | X | 6 | 61.8 | 77.9 |
Ledoborci 1 ● | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | X | 2 | 91.4 | 62.1 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska Ledoborci 7
- 1. David Havlena
- 2. Pavel Krofika
- 3. Martin Bukovský - S
- 4. Michal Dolejší - VS
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska Ledoborci 1
- 1. Matěj Neznal - S
- 2. Richard Hobzik - VS
- 3. Martin Zich
- 4. René Krupanský
Základní sestava
- 5. Pavel Sojka
Náhradníci
Ostatní
Trenér
- Matěj Neznal
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Michal Dolejší
- LSD2 ● - Pavel Krofika
- LSD1 ● - René Krupanský
- LSD2 ● - Richard Hobzik
30.10.2021 09:00 dráha 4
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zbraslav R ● | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 1 | 1 | X | 8 | 140.3 | 185.4 |
Lucky Stones ● * | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | X | 2 | 9.7 | 185.4 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska Zbraslav R
- 1. Radek Klíma - S
- 2. Tomáš Klíma - VS
- 3. Pavel Málek
- 4. Michal Pospíšil
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska Lucky Stones
- 1. Aleš Novák
- 2. Ondřej Zbytek
- 3. Danila Liamaev - VS
- 4. Tomáš Válek - S
Základní sestava
- 5. Vojtěch Reitmajer
Náhradníci
Ostatní
- Vojtěch Reitmajer
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Radek Klíma
- LSD2 ● - Pavel Málek
- LSD1 ● - Tomáš Válek
- LSD2 ● - Ondřej Zbytek
30.10.2021 15:30 dráha 1
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | EE | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zbraslav R ● * | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 11 | 27.2 | 152.6 |
PLC S&K ● | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7 | 74.3 | 185.4 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska Zbraslav R
- 1. Michal Pospíšil
- 2. Pavel Málek
- 3. Tomáš Klíma - VS
- 4. Radek Klíma - S
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska PLC S&K
- 1. Rastislav Michalka
- 2. Vlastimil Vojtuš - S
- 3. Aleš Prchlík
- 4. Michal Láznička - VS
Základní sestava
- 5. Petr Načeradský
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Tomáš Klíma
- LSD2 ● - Michal Pospíšil
- LSD1 ● - Michal Láznička
- LSD2 ● - Rastislav Michalka
30.10.2021 15:30 dráha 2
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Morning star Přírodověda ● * | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | X | X | 1 | 17.3 | 185.4 |
Ledoborci 7 ● | 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | X | X | 9 | 67.7 | 150.8 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska Morning star Přírodověda
- 1. Petr Houška
- 2. Pavel Koška
- 3. Ivo Denemark - VS
- 4. Tomáš Hron - S
Základní sestava
- 5. Dalibor Miklík
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska Ledoborci 7
- 1. Jan Ťuík
- 2. Pavel Krofika
- 3. Martin Bukovský - S
- 4. Michal Dolejší - VS
Základní sestava
- 1. David Havlena
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Pavel Koška
- LSD2 ● - Petr Houška
- LSD1 ● - Jan Ťuík
- LSD2 ● - Martin Bukovský
30.10.2021 15:30 dráha 3
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. CK Brno-Východ ● | 0 | 3 | 0 | 6 | 0 | 3 | 1 | X | 13 | 155.6 | 185.4 |
Lucky Stones ● * | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | X | 6 | 34.4 | 32.5 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska 1. CK Brno-Východ
- 1. Aleš Jelínek
- 2. Miroslav Kubera - VS
- 3. Tomáš Horák - S
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska Lucky Stones
- 1. Aleš Novák
- 2. Ondřej Zbytek
- 3. Danila Liamaev - VS
- 4. Tomáš Válek - S
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Tomáš Horák
- LSD2 ● - Miroslav Kubera
- LSD1 ● - Ondřej Zbytek
- LSD2 ● - Aleš Novák
30.10.2021 15:30 dráha 4
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Loupežníci Jičín JS ● * | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | X | 8 | 176.4 | 21.5 |
Ledoborci 1 ● | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | X | 5 | 185.4 | 22.7 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska Loupežníci Jičín JS
- 1. Šimon Pěnička - VS
- 2. Kryštof Žďárský
- 3. Petr Zajíc
- 4. Ondřej Bodlák ml. - S
Základní sestava
Náhradníci
- 6. Erik Jílek
- 7. Ondřej Bodlák
Ostatní
- Ondřej Bodlák
Trenér
- Jaromír Vaníček
Vedoucí
Soupiska Ledoborci 1
- 1. René Krupanský
- 2. Martin Zich
- 3. Richard Hobzik - VS
- 4. Matěj Neznal - S
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
- Matěj Neznal
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Šimon Pěnička
- LSD2 ● - Kryštof Žďárský
- LSD1 ● - Martin Zich
- LSD2 ● - Matěj Neznal
31.10.2021 09:00 dráha 1
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ledoborci 7 ● | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 132.7 | 95.7 |
1. CK Brno-Východ ● * | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 49.9 | 115.7 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska Ledoborci 7
- 1. Jan Ťuík
- 2. David Havlena
- 3. Martin Bukovský - S
- 4. Pavel Krofika - VS
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska 1. CK Brno-Východ
- 1. Aleš Jelínek
- 2. Miroslav Kubera - VS
- 3. Tomáš Horák - S
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - David Havlena
- LSD2 ● - Pavel Krofika
- LSD1 ● - Miroslav Kubera
- LSD2 ● - Aleš Jelínek
31.10.2021 09:00 dráha 2
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lucky Stones ● | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 8 | 90.4 | 105.2 |
Loupežníci Jičín JS ● * | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 50.9 | 43.3 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska Lucky Stones
- 1. Ondřej Zbytek
- 2. Aleš Novák
- 3. Danila Liamaev - VS
- 4. Tomáš Válek - S
Základní sestava
- 5. Vojtěch Reitmajer
Náhradníci
Ostatní
- Vojtěch Reitmajer
Trenér
Vedoucí
Soupiska Loupežníci Jičín JS
- 1. Kryštof Žďárský
- 2. Albert Schätz - VS
- 3. Petr Zajíc
- 4. Ondřej Bodlák ml. - S
Základní sestava
- 7. Ondřej Bodlák
Náhradníci
- 6. Erik Jílek
Ostatní
- Ondřej Bodlák
Trenér
- Jaromír Vaníček
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Danila Liamaev
- LSD2 ● - Tomáš Válek
- LSD1 ● - Ondřej Bodlák ml.
- LSD2 ● - Petr Zajíc
31.10.2021 09:00 dráha 3
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ledoborci 1 ● | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | X | X | 7 | 180.7 | 82.1 |
PLC S&K ● * | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | X | X | 2 | 18.6 | 105 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska Ledoborci 1
- 1. René Krupanský
- 2. Martin Zich
- 3. Richard Hobzik - VS
- 4. Matěj Neznal - S
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
- Matěj Neznal
Vedoucí
Soupiska PLC S&K
- 1. Petr Načeradský
- 2. Rastislav Michalka
- 3. Aleš Prchlík - VS
- 4. Michal Láznička - S
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Richard Hobzik
- LSD2 ● - René Krupanský
- LSD1 ● - Petr Načeradský
- LSD2 ● - Michal Láznička
31.10.2021 09:00 dráha 4
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Morning star Přírodověda ● * | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | X | X | 2 | 53.2 | 12.4 |
Zbraslav R ● | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6 | X | X | 11 | 185.4 | 75.2 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska Morning star Přírodověda
- 1. Petr Houška
- 2. Pavel Koška
- 3. Ivo Denemark - VS
- 4. Tomáš Hron - S
Základní sestava
- 5. Dalibor Miklík
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska Zbraslav R
- 1. Michal Pospíšil
- 2. Pavel Málek
- 3. Tomáš Klíma - VS
- 4. Radek Klíma - S
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Tomáš Hron
- LSD2 ● - Ivo Denemark
- LSD1 ● - Pavel Málek
- LSD2 ● - Radek Klíma
31.10.2021 15:30 dráha 1
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Morning star Přírodověda ● | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | X | 6 | 185.4 | 90.2 |
Loupežníci Jičín JS ● * | 0 | 3 | 0 | 5 | 0 | 3 | 3 | X | 14 | 30.7 | 0 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska Morning star Přírodověda
- 1. Petr Houška
- 2. Pavel Koška
- 3. Ivo Denemark - VS
- 4. Tomáš Hron - S
Základní sestava
- 5. Dalibor Miklík
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska Loupežníci Jičín JS
- 1. Kryštof Žďárský
- 2. Albert Schätz
- 3. Petr Zajíc - VS
- 4. Ondřej Bodlák ml. - S
Základní sestava
- 5. Šimon Pěnička
Náhradníci
- 6. Erik Jílek
- 7. Ondřej Bodlák
Ostatní
- Ondřej Bodlák
Trenér
- Jaromír Vaníček
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Petr Houška
- LSD2 ● - Tomáš Hron
- LSD1 ● - Albert Schätz
- LSD2 ● - Kryštof Žďárský
31.10.2021 15:30 dráha 2
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ledoborci 1 ● | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 8 | 131.8 | 185.4 |
1. CK Brno-Východ ● * | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 185.4 | 27 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska Ledoborci 1
- 1. Pavel Sojka
- 2. Martin Zich
- 3. Richard Hobzik - VS
- 4. Matěj Neznal - S
Základní sestava
- 4. René Krupanský
Náhradníci
Ostatní
Trenér
- Matěj Neznal
Vedoucí
Soupiska 1. CK Brno-Východ
- 1. Aleš Jelínek
- 2. Miroslav Kubera - VS
- 3. Tomáš Horák - S
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Matěj Neznal
- LSD2 ● - Martin Zich
- LSD1 ● - Aleš Jelínek
- LSD2 ● - Tomáš Horák
31.10.2021 15:30 dráha 3
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ledoborci 7 ● | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | X | 6 | 32.1 | 185.4 |
Zbraslav R ● * | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | X | 4 | 146.2 | 0 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska Ledoborci 7
- 1. Jan Ťuík
- 2. David Havlena
- 3. Martin Bukovský - S
- 4. Pavel Krofika - VS
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska Zbraslav R
- 1. Michal Pospíšil
- 2. Pavel Málek
- 3. Tomáš Klíma - VS
- 4. Radek Klíma - S
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Martin Bukovský
- LSD2 ● - Jan Ťuík
- LSD1 ● - Michal Pospíšil
- LSD2 ● - Tomáš Klíma
31.10.2021 15:30 dráha 4
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lucky Stones ● | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 185.4 | 28.1 |
PLC S&K ● * | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 8 | 185.4 | 0 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Jan Vlášek
Soupiska Lucky Stones
- 1. Ondřej Zbytek
- 2. Aleš Novák
- 3. Danila Liamaev - VS
- 4. Tomáš Válek - S
Základní sestava
- 5. Vojtěch Reitmajer
Náhradníci
Ostatní
- Vojtěch Reitmajer
Trenér
Vedoucí
Soupiska PLC S&K
- 1. Petr Načeradský
- 2. Rastislav Michalka
- 3. Aleš Prchlík - VS
- 4. Michal Láznička - S
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Ondřej Zbytek
- LSD2 ● - Aleš Novák
- LSD1 ● - Aleš Prchlík
- LSD2 ● - Rastislav Michalka
27.11.2021 12:00 dráha 2
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zbraslav R ● * | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 185.4 | 185.4 |
Ledoborci 1 ● | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 7 | 185.4 | 185.4 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Denisa Poštová
Soupiska Zbraslav R
- 1. Michal Pospíšil
- 2. Pavel Málek
- 3. Tomáš Klíma - VS
- 4. Radek Klíma - S
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska Ledoborci 1
- 1. René Krupanský
- 2. Martin Zich
- 3. Richard Hobzik - VS
- 4. Matěj Neznal - S
Základní sestava
- 5. Pavel Sojka
Náhradníci
Ostatní
Trenér
- Matěj Neznal
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Radek Klíma
- LSD2 ● - Pavel Málek
- LSD1 ● - René Krupanský
- LSD2 ● - Richard Hobzik
27.11.2021 12:00 dráha 3
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lucky Stones ● * | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | X | 6 | 20.5 | 73.7 |
Morning star Přírodověda ● | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | X | 4 | 185.4 | 0 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Denisa Poštová
Soupiska Lucky Stones
- 1. Daniel Satke
- 2. Ondřej Zbytek
- 3. Danila Liamaev - VS
- 4. Tomáš Válek - S
Základní sestava
Náhradníci
- 6. Aleš Novák
Ostatní
- Vojtěch Reitmajer
Trenér
Vedoucí
Soupiska Morning star Přírodověda
- 1. Dalibor Miklík - S
- 2. Pavel Koška
- 3. Ivo Denemark
- 4. Tomáš Hron - VS
Základní sestava
- 5. Petr Houška
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Tomáš Válek
- LSD2 ● - Danila Liamaev
- LSD1 ● - Tomáš Hron
- LSD2 ● - Pavel Koška
27.11.2021 12:00 dráha 4
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. CK Brno-Východ ● * | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | X | 6 | 6.8 | 13.5 |
Loupežníci Jičín JS ● | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | 2 | 185.4 | 146.4 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Denisa Poštová
Soupiska 1. CK Brno-Východ
- 1. Milan Barták
- 2. Aleš Jelínek - VS
- 3. Jakub Bareš - S
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska Loupežníci Jičín JS
- 1. Kryštof Žďárský
- 2. Albert Schätz - VS
- 3. Petr Zajíc
- 4. Ondřej Bodlák - S
Základní sestava
Náhradníci
- 6. Erik Jílek
Ostatní
- Ondřej Bodlák
Trenér
- Jaromír Vaníček
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Aleš Jelínek
- LSD2 ● - Jakub Bareš
- LSD1 ● - Ondřej Bodlák
- LSD2 ● - Petr Zajíc
27.11.2021 12:00 dráha 1
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | TOTAL | LSD1 | LSD2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PLC S&K ● * | 1 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 2 | X | 9 | 16.4 | 24.5 |
Ledoborci 7 ● | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | X | 3 | 102.9 | 66.6 |
Informace k zápasu
- Hala: Roztyly
- Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
- Rozhodčí 2: Denisa Poštová
Soupiska PLC S&K
- 1. Vít Nekovařík - S
- 2. Vlastimil Vojtuš - VS
- 3. Michal Láznička
- 4. Libor Čeloud
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska Ledoborci 7
- 1. Jan Ťuík
- 2. Michal Dolejší
- 3. Martin Bukovský - S
- 4. Pavel Krofika - VS
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - Vlastimil Vojtuš
- LSD2 ● - Michal Láznička
- LSD1 ● - Jan Ťuík
- LSD2 ● - Pavel Krofika
Načítám další zápasy …