2021/2022 - MČR mužů - extraliga – Základní část

23.10.2021 08:15 dráha 2 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
KOLIBRIS 2 1 0 3 0 1 0 0 2 0 0 7 11.1 0
DYB VEDRAL 0 1 0 1 0 3 1 0 1 1 8 12.9 43

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Tomáš Horák

Soupiska KOLIBRIS 2

    Základní sestava
  • Marek Brožek
  • Václav Pořt
  • Michal Zdenka
  • Karel Hradec
    Náhradníci
  • Martin Štěpánek
    Ostatní
  • Jiří Chobot

Soupiska DYB VEDRAL

    Základní sestava
  • Tomáš Kup
  • Martin Blahovec
  • Lukáš Klípa
  • Jaroslav Vedral
    Náhradníci
  • Daniel Peter
    Ostatní

Podrobnosti zápasu

23.10.2021 08:15 dráha 3 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 1 1 0 1 1 0 0 1 1 0 6 35 78.6
Zbraslav OH 0 0 1 0 0 3 1 0 0 2 7 90.5 63.1

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Tomáš Horák

Soupiska Liboc

    Základní sestava
  • Jakub Splavec
  • David Jirounek
  • Tomáš Zelenka
  • Martin Jurík
    Náhradníci
    Ostatní

Soupiska Zbraslav OH

    Základní sestava
  • Jakub Skála
  • Martin Mulač
  • Jan Sedlár
  • Karel Klíma
    Náhradníci
    Ostatní

Podrobnosti zápasu

23.10.2021 08:15 dráha 4 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris NG 0 2 3 2 2 0 2 1 X X 12 161 42.8
DION CÉLINE 6 0 0 0 0 1 0 0 X X 7 92.3 55

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Tomáš Horák

Soupiska Kolibris NG

    Základní sestava
  • Matěj Koudelka
  • Jakub Rychlý
  • Jakub Hanák
  • David Šik
    Náhradníci
  • Erik Šik
    Ostatní

Soupiska DION CÉLINE

    Základní sestava
  • Štěpán Hron
  • Tomáš Klíma ml.
  • Jan Zelingr
  • Kryštof Krupanský
    Náhradníci
  • Sune Frederiksen
    Ostatní

Podrobnosti zápasu

23.10.2021 16:30 dráha 1 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
DION CÉLINE 0 2 0 3 0 0 3 1 0 X 9 62.5 143.7
Liboc 1 0 2 0 1 1 0 0 1 X 6 7.8 20

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Tomáš Horák

Soupiska DION CÉLINE

    Základní sestava
  • Štěpán Hron
  • Tomáš Klíma ml.
  • Jan Zelingr
  • Kryštof Krupanský
    Náhradníci
  • Sune Frederiksen
    Ostatní

Soupiska Liboc

    Základní sestava
  • Jakub Splavec
  • David Jirounek
  • Tomáš Zelenka
  • Martin Jurík
    Náhradníci
    Ostatní

Podrobnosti zápasu

23.10.2021 16:30 dráha 2 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav OH 0 0 1 0 2 2 0 0 1 X 6 185.4 84.4
Kolibris NG 2 1 0 3 0 0 2 1 0 X 9 8.3 67.1

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Tomáš Horák

Soupiska Zbraslav OH

    Základní sestava
  • Jakub Skála
  • Martin Mulač
  • Jan Sedlár
  • Karel Klíma
    Náhradníci
    Ostatní

Soupiska Kolibris NG

    Základní sestava
  • Matěj Koudelka
  • Jakub Rychlý
  • Jakub Hanák
  • David Šik
    Náhradníci
  • Erik Šik
    Ostatní

Podrobnosti zápasu

23.10.2021 16:30 dráha 4 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov 1 3 0 1 1 0 1 0 1 1 X 8 73 84.4
KOLIBRIS 2 0 2 0 0 1 0 2 0 0 X 5 78.7 18.8

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Tomáš Horák

Soupiska Trutnov 1

    Základní sestava
  • Radek Cerman
  • Jiří Deyl
  • Ondřej Mihola
  • Iain Dykes
    Náhradníci
    Ostatní

Soupiska KOLIBRIS 2

    Základní sestava
  • Marek Brožek
  • Martin Štěpánek
  • Václav Pořt
  • Karel Hradec
    Náhradníci
    Ostatní

Podrobnosti zápasu

Týmu Kolibris 2 vypršel časový limit na hru před odhodem posledního kamene. Vítězem utkání je tým Trutnov 1

24.10.2021 08:15 dráha 1
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris NG 1 1 0 0 1 0 2 1 0 X 6 174.5 4.1
DYB VEDRAL 0 0 1 1 0 1 0 0 1 X 4 48.2 98.9

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Tomáš Horák

Soupiska Kolibris NG

    Základní sestava
  • Matěj Koudelka
  • Jakub Rychlý
  • Jakub Hanák
  • David Šik
    Náhradníci
  • Erik Šik
    Ostatní

Soupiska DYB VEDRAL

    Základní sestava
  • Tomáš Kup
  • Martin Blahovec
  • Lukáš Klípa
  • Jaroslav Vedral
    Náhradníci
  • Daniel Peter
    Ostatní

Podrobnosti zápasu

24.10.2021 08:15 dráha 2 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 1 0 0 0 1 0 2 0 1 0 5 85.8 39.5
Trutnov 1 0 0 0 2 0 2 0 1 0 1 6 41.7 9.5

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Tomáš Horák

Soupiska Liboc

    Základní sestava
  • Jakub Splavec
  • David Jirounek
  • Tomáš Zelenka
  • Martin Jurík
    Náhradníci
    Ostatní

Soupiska Trutnov 1

    Základní sestava
  • Radek Cerman
  • Jiří Deyl
  • Ondřej Mihola
  • Iain Dykes
    Náhradníci
    Ostatní

Podrobnosti zápasu

24.10.2021 08:15 dráha 3 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
KOLIBRIS 2 0 0 0 1 0 2 0 1 1 0 5 35.5 104.5
DION CÉLINE 1 0 1 0 1 0 1 0 0 2 6 185.4 185.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Tomáš Horák

Soupiska KOLIBRIS 2

    Základní sestava
  • Marek Brožek
  • Martin Štěpánek
  • Karel Hradec
  • Michal Zdenka
    Náhradníci
    Ostatní

Soupiska DION CÉLINE

    Základní sestava
  • Tomáš Klíma ml.
  • Štěpán Hron
  • Jan Zelingr
  • Kryštof Krupanský
    Náhradníci
  • Sune Frederiksen
    Ostatní

Podrobnosti zápasu

Tým DION CÉLINE neodevzdal v určeném čase soupisku na utkání => tým nastoupil dle sezónní soupisky. LSD bylo počítáno jako maximální hodnota. Tým DIOC CĹINE do prvního endu provedl střídání (Klíma za Frederiksena) => Skip Krupanský; Viceskip Zelingr

24.10.2021 16:30 dráha 1 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov 1 0 2 0 1 0 1 X X X X 4 15.7 25.7
DION CÉLINE 1 0 7 0 2 0 X X X X 10 30.8 185.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Tomáš Horák

Soupiska Trutnov 1

    Základní sestava
  • Radek Cerman
  • Jiří Deyl
  • Ondřej Mihola
  • Iain Dykes
    Náhradníci
    Ostatní

Soupiska DION CÉLINE

    Základní sestava
  • Sune Frederiksen
  • Tomáš Klíma ml.
  • Jan Zelingr
  • Kryštof Krupanský
    Náhradníci
  • Štěpán Hron
    Ostatní

Podrobnosti zápasu

24.10.2021 16:30 dráha 2 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
DYB VEDRAL 1 0 0 0 0 2 0 1 2 X 6 7.4 102.1
Zbraslav OH 0 0 0 1 2 0 1 0 0 X 4 0 32.1

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Tomáš Horák

Soupiska DYB VEDRAL

    Základní sestava
  • Tomáš Kup
  • Martin Blahovec
  • Lukáš Klípa
  • Jaroslav Vedral
    Náhradníci
  • Daniel Peter
    Ostatní

Soupiska Zbraslav OH

    Základní sestava
  • Jakub Skála
  • Martin Mulač
  • Jan Sedlár
  • Karel Klíma
    Náhradníci
    Ostatní

Podrobnosti zápasu

24.10.2021 16:30 dráha 4
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
KOLIBRIS 2 0 0 3 0 2 0 1 0 0 3 9 31.9 169.3
Kolibris NG 3 1 0 1 0 2 0 0 1 0 8 46.5 71.5

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Tomáš Horák

Soupiska KOLIBRIS 2

    Základní sestava
  • Václav Pořt
  • Martin Štěpánek
  • Karel Hradec
  • Michal Zdenka
    Náhradníci
  • Marek Brožek
    Ostatní
  • Jiří Chobot

Soupiska Kolibris NG

    Základní sestava
  • Matěj Koudelka
  • Jakub Rychlý
  • Jakub Hanák
  • David Šik
    Náhradníci
  • Erik Šik
    Ostatní

Podrobnosti zápasu