MČR mixů – Skupina A, 25.04.2024 18:40 dráha 3
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | EE | TOTAL | LSD1 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Valící se šutráky ● | 0 | 0 | 0 | 0 | 185.4 | ||||||
CB Rohový strážce ● * | 3 | 1 | 1 | 5 | 139.2 |
Informace k zápasu
- Hala: Brno
- Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
- Rozhodčí 2: Vlastimil Vojtuš
Soupiska Valící se šutráky
- 1. Jana Vybíralová - VS
- 2. Roman Podlena - S
- 3. Martina Pavelková
- 4. Oldřich Semík
Základní sestava
- 5. Kateřina Kobosilová
- 6. Aleš Jelínek
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska CB Rohový strážce
- 1. Anna Pětová
- 2. Jiří Matějíček
- 3. Eliška Siblíková - VS
- 4. Filip Gregar - S
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
- Tomáš Ondrouch
Trenér
- Tomáš Kadlec
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - neuveden
- LSD1 ● - neuveden
MČR mixů – Skupina D, 25.04.2024 18:40 dráha 1
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | EE | TOTAL | LSD1 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ledo Turbokapr ● * | 0 | 5 | 0 | 5 | 10.2 | ||||||
STONE AGE ● | 1 | 0 | 0 | 1 | 185.4 |
Informace k zápasu
- Hala: Brno
- Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
- Rozhodčí 2: Vlastimil Vojtuš
Soupiska Ledo Turbokapr
- 1. Valentýna Dušková
- 2. Aleš Hercok
- 3. Kristina Podrábská - S
- 4. Jakub Hanák - VS
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Soupiska STONE AGE
- 1. Miloslav Majer
- 2. Hedvika Siblíková
- 3. Martin Sviták - VS
- 4. Kateřina Remišová - S
Základní sestava
- 5. Aneta Pokorná
Náhradníci
Ostatní
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - neuveden
- LSD1 ● - neuveden
MČR mixů – Skupina B, 25.04.2024 18:40 dráha 2
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | EE | TOTAL | LSD1 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Penguin stones ● | 1 | 0 | 3 | 4 | 1.7 | ||||||
CB Pod Kontrolou ● * | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Informace k zápasu
- Hala: Brno
- Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
- Rozhodčí 2: Vlastimil Vojtuš
Soupiska Penguin stones
- 1. Beáta Píšová
- 2. Adam Kučera
- 3. Tereza Gregorová - VS
- 4. Albert Mihola - S
Základní sestava
Náhradníci
Ostatní
- Ondřej Mihola
Trenér
- Jiří Deyl
Vedoucí
Soupiska CB Pod Kontrolou
- 1. Kamila Ondráčková
- 2. Jakub Matějíček
- 3. Anna Johnová - VS
- 4. Jan Matějíček - S
Základní sestava
- 4. Anna Klestilová
- 6. Vojtěch Švec
Náhradníci
Ostatní
- Tomáš Kadlec
Trenér
Vedoucí
Podrobnosti zápasu
- LSD1 ● - neuveden
- LSD1 ● - neuveden