2021/2022 - MČR mužů - 1. liga – Základní část - skupina B

30.10.2021 12:00 dráha 1 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 3 0 3 0 1 0 0 1 0 5 134.6 13.6
1. CK Brno-Západ 1 0 1 0 0 1 0 1 4 3.4 55

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska Ledoborci 3

    Základní sestava
  • Vladimír Zelenka
  • Antonín Havlík
  • Josef Podrábský
  • Martin Votava
    Náhradníci
  • Pavel Baudyš
    Ostatní
  • Roman Hasenöhrl
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska 1. CK Brno-Západ

    Základní sestava
  • Lukáš Plachý
  • Petr Kovač
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Vladimír Zelenka
  • LSD2 - Martin Votava
  • LSD1 - Lukáš Plachý
  • LSD2 - neuveden
30.10.2021 12:00 dráha 2 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
DION ALPHA 3 0 0 2 0 3 X X 8 104.2 154.7
PLC GUERERA 0 1 0 0 1 0 X X 2 185.4 26.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska DION ALPHA

    Základní sestava
  • Marek Bříza
  • David Jakl
  • Vít Chabičovský
    Náhradníci
  • Tobiáš Votava
    Ostatní
    Trenér
  • Petr Štěpánek
    Vedoucí
  • Marek Bříza

Soupiska PLC GUERERA

    Základní sestava
  • Pavol Veselský
  • Rudolf Polák
  • Marian Valentin
  • Matúš Krutý
    Náhradníci
    Ostatní
  • Štefan Mada
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Vít Chabičovský
  • LSD2 - Marek Bříza
  • LSD1 - Matúš Krutý
  • LSD2 - Marian Valentin
30.10.2021 12:00 dráha 3
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
CC Letící kameny 1 X 1 0.7 68.2
Ledoborci 2 0 X 0 185.4 185.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska CC Letící kameny

    Základní sestava
  • Jan Fencl
  • Vít Zinga
  • Radek Žďárský
  • Miloš Plzák
    Náhradníci
  • Jiří Suchý
    Ostatní
  • Jiří Lubina
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska Ledoborci 2

    Základní sestava
  • Milan Hurtík
  • Petr Tomáš
  • Ondřej Kovařík
  • Jiří Hybášek
    Náhradníci
  • Vladimír Novotný
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

Za tým Ledoborci 2 nastoupil hráč Pflanzer bez platné lékařské prohlídky.

  • LSD1 - Jan Fencl
  • LSD2 - Radek Žďárský
  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
30.10.2021 12:00 dráha 4 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors 4 0 1 0 0 1 0 X 6 9.8 49.3
DION 1 0 4 0 1 3 0 1 X 9 11.3 185.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska Ledoborci Juniors

    Základní sestava
  • David Verner
  • David Škácha
  • Oliver Kobián
  • Adam Podolka
    Náhradníci
  • Jiří Matějíček
    Ostatní
    Trenér
  • Jaroslav Vedral
    Vedoucí

Soupiska DION 1

    Základní sestava
  • Ondřej Kašťák
  • Jiří Prágr
  • Karel Uher
  • Jindřich Kitzberger
    Náhradníci
  • Luboš Kitzberger
    Ostatní
  • Tomáš Čepela
    Trenér
  • Jindřich Kitzberger
    Vedoucí
  • Ondřej Kašťák

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Adam Podolka
  • LSD2 - David Verner
  • LSD1 - Jindřich Kitzberger
  • LSD2 - Jiří Prágr
30.10.2021 18:30 dráha 1 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors 1 0 0 5 0 3 X X 9 0 140.4
PLC GUERERA 0 1 1 0 2 0 X X 4 54 185.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska Ledoborci Juniors

    Základní sestava
  • David Verner
  • David Škácha
  • Oliver Kobián
  • Adam Podolka
    Náhradníci
  • Jiří Matějíček
    Ostatní
    Trenér
  • Jaroslav Vedral
    Vedoucí

Soupiska PLC GUERERA

    Základní sestava
  • Pavol Veselský
  • Matúš Krutý
  • Rudolf Polák
  • Marian Valentin
    Náhradníci
    Ostatní
  • Štefan Mada
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Oliver Kobián
  • LSD2 - David Škácha
  • LSD1 - Pavol Veselský
  • LSD2 - Matúš Krutý
30.10.2021 18:30 dráha 2 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 3 0 0 1 0 0 1 X X 2 185.4 147.7
CC Letící kameny 3 1 0 0 2 0 X X 6 63.5 98.9

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska Ledoborci 3

    Základní sestava
  • Pavel Baudyš
  • Antonín Havlík
  • Josef Podrábský
  • Martin Votava
    Náhradníci
  • Vladimír Zelenka
    Ostatní
  • Roman Hasenöhrl
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska CC Letící kameny

    Základní sestava
  • Jan Fencl
  • Vít Zinga
  • Radek Žďárský
  • Miloš Plzák
    Náhradníci
  • Jiří Suchý
    Ostatní
  • Jiří Lubina
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Josef Podrábský
  • LSD2 - Antonín Havlík
  • LSD1 - Vít Zinga
  • LSD2 - Miloš Plzák
30.10.2021 18:30 dráha 3 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
1. CK Brno-Západ 0 1 0 0 0 0 X X 1 52.2 0
DION 1 2 0 2 1 3 2 X X 10 43.1 185.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska 1. CK Brno-Západ

    Základní sestava
  • Lukáš Plachý
  • Petr Kovač
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska DION 1

    Základní sestava
  • Ondřej Kašťák
  • Luboš Kitzberger
  • Karel Uher
  • Jindřich Kitzberger
    Náhradníci
  • Jiří Prágr
    Ostatní
  • Tomáš Čepela
    Trenér
  • Jindřich Kitzberger
    Vedoucí
  • Ondřej Kašťák

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Petr Kovač
  • LSD2 - Lukáš Plachý
  • LSD1 - Ondřej Kašťák
  • LSD2 - Karel Uher
30.10.2021 18:30 dráha 4 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
DION ALPHA 0 3 0 0 4 0 X X 7 30 0.8
Ledoborci 2 1 0 1 0 0 0 X X 2 149.8 122.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska DION ALPHA

    Základní sestava
  • Marek Bříza
  • David Jakl
  • Vít Chabičovský
    Náhradníci
  • Tobiáš Votava
    Ostatní
    Trenér
  • Petr Štěpánek
    Vedoucí
  • Marek Bříza

Soupiska Ledoborci 2

    Základní sestava
  • Vladimír Novotný
  • Petr Tomáš
  • Ondřej Kovařík
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Marek Bříza
  • LSD2 - David Jakl
  • LSD1 - Vladimír Novotný
  • LSD2 - Petr Tomáš
31.10.2021 12:00 dráha 1 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
CC Letící kameny 2 0 2 0 1 2 1 X 8 9 185.4
1. CK Brno-Západ 0 3 0 3 0 0 0 X 6 37.2 37.2

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska CC Letící kameny

    Základní sestava
  • Jiří Suchý
  • Vít Zinga
  • Radek Žďárský
  • Miloš Plzák
    Náhradníci
  • Jan Fencl
    Ostatní
  • Jiří Lubina
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska 1. CK Brno-Západ

    Základní sestava
  • Lukáš Plachý
  • Petr Kovač
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

Tým 1. CK Brno-Západ si v 5. endu vzal timeout.

  • LSD1 - Radek Žďárský
  • LSD2 - Jiří Suchý
  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - Petr Kovač
31.10.2021 12:00 dráha 2 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
DION 1 0 1 0 0 2 0 0 X 3 26.8 167.3
DION ALPHA 3 0 1 1 0 2 2 X 9 28 7.1

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska DION 1

    Základní sestava
  • Ondřej Kašťák
  • Jiří Prágr
  • Karel Uher
  • Jindřich Kitzberger
    Náhradníci
  • Luboš Kitzberger
    Ostatní
  • Tomáš Čepela
    Trenér
  • Jindřich Kitzberger
    Vedoucí
  • Ondřej Kašťák

Soupiska DION ALPHA

    Základní sestava
  • Marek Bříza
  • David Jakl
  • Vít Chabičovský
    Náhradníci
  • Tobiáš Votava
    Ostatní
    Trenér
  • Petr Štěpánek
    Vedoucí
  • Marek Bříza

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Karel Uher
  • LSD2 - Jindřich Kitzberger
  • LSD1 - David Jakl
  • LSD2 - Vít Chabičovský
31.10.2021 12:00 dráha 3 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 2 0 2 0 2 0 0 1 0 5 185.4 185.4
PLC GUERERA 1 0 3 0 1 2 0 1 8 185.4 0

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska Ledoborci 2

    Základní sestava
  • Vladimír Novotný
  • Petr Tomáš
  • Ondřej Kovařík
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska PLC GUERERA

    Základní sestava
  • Pavol Veselský
  • Rudolf Polák
  • Marian Valentin
  • Matúš Krutý
    Náhradníci
    Ostatní
  • Štefan Mada
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Petr Tomáš
  • LSD2 - Ondřej Kovařík
  • LSD1 - Marian Valentin
  • LSD2 - Matúš Krutý
31.10.2021 12:00 dráha 4 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 3 0 4 1 0 3 0 X X 8 23.4 56.4
Ledoborci Juniors 0 0 0 1 0 2 X X 3 104.6 177

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska Ledoborci 3

    Základní sestava
  • Vladimír Zelenka
  • Antonín Havlík
  • Josef Podrábský
  • Martin Votava
    Náhradníci
  • Pavel Baudyš
    Ostatní
  • Roman Hasenöhrl
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska Ledoborci Juniors

    Základní sestava
  • David Verner
  • David Škácha
  • Oliver Kobián
  • Adam Podolka
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
  • Jaroslav Vedral
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Martin Votava
  • LSD2 - Vladimír Zelenka
  • LSD1 - David Verner
  • LSD2 - Adam Podolka
31.10.2021 18:30 dráha 1 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 3 0 0 0 1 0 1 0 2 4 0 91
DION ALPHA 0 0 0 0 2 0 1 0 3 107 68.3

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska Ledoborci 3

    Základní sestava
  • Pavel Baudyš
  • Vladimír Zelenka
  • Josef Podrábský
  • Martin Votava
    Náhradníci
    Ostatní
  • Roman Hasenöhrl
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska DION ALPHA

    Základní sestava
  • Tobiáš Votava
  • Marek Bříza
  • David Jakl
  • Vít Chabičovský
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
  • Petr Štěpánek
    Vedoucí
  • Marek Bříza

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Vladimír Zelenka
  • LSD2 - Josef Podrábský
  • LSD1 - David Jakl
  • LSD2 - Vít Chabičovský
31.10.2021 18:30 dráha 2 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 2 1 0 3 3 0 0 0 1 1 9 42.8 168
1. CK Brno-Západ 0 3 0 0 3 1 1 0 0 8 185.4 0

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska Ledoborci 2

    Základní sestava
  • Vladimír Novotný
  • Petr Tomáš
  • Ondřej Kovařík
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska 1. CK Brno-Západ

    Základní sestava
  • Lukáš Plachý
  • Petr Kovač
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Ondřej Kovařík
  • LSD2 - Vladimír Novotný
  • LSD1 - Petr Kovač
  • LSD2 - neuveden
31.10.2021 18:30 dráha 3 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
CC Letící kameny 2 0 2 1 3 1 X X 9 0 4.8
Ledoborci Juniors 0 4 0 0 0 0 X X 4 104.4 85.6

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska CC Letící kameny

    Základní sestava
  • Jan Fencl
  • Vít Zinga
  • Radek Žďárský
  • Miloš Plzák
    Náhradníci
  • Jiří Suchý
    Ostatní
  • Jiří Lubina
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska Ledoborci Juniors

    Základní sestava
  • David Verner
  • David Škácha
  • Oliver Kobián
  • Adam Podolka
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
  • Jaroslav Vedral
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Miloš Plzák
  • LSD2 - Vít Zinga
  • LSD1 - David Škácha
  • LSD2 - Oliver Kobián
31.10.2021 18:30 dráha 4 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
DION 1 0 1 3 0 0 4 X X 8 185.4 185.4
PLC GUERERA 1 0 0 1 1 0 X X 3 46.4 185.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska DION 1

    Základní sestava
  • Jiří Prágr
  • Luboš Kitzberger
  • Karel Uher
  • Jindřich Kitzberger
    Náhradníci
    Ostatní
  • Tomáš Čepela
    Trenér
  • Jindřich Kitzberger
    Vedoucí
  • Ondřej Kašťák

Soupiska PLC GUERERA

    Základní sestava
  • Pavol Veselský
  • Rudolf Polák
  • Marian Valentin
  • Matúš Krutý
    Náhradníci
    Ostatní
  • Štefan Mada
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

Tým DION 1 si v 5. endu vzal timeout.

  • LSD1 - Luboš Kitzberger
  • LSD2 - Jiří Prágr
  • LSD1 - Rudolf Polák
  • LSD2 - Pavol Veselský
27.11.2021 09:00 dráha 1 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
PLC GUERERA 0 0 1 2 2 0 1 0 6 49.3 55.1
CC Letící kameny 1 1 0 0 0 3 0 2 7 62.6 10.5

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Denisa Poštová

Soupiska PLC GUERERA

    Základní sestava
  • Igor Szabo
  • Rudolf Polák
  • Marian Valentin
  • Matúš Krutý
    Náhradníci
    Ostatní
  • Pavol Veselský
  • Štefan Mada
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska CC Letící kameny

    Základní sestava
  • Jan Fencl
  • Jiří Suchý
  • Vít Zinga
  • Radek Žďárský
    Náhradníci
  • Miloš Plzák
    Ostatní
  • Jiří Lubina
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Matúš Krutý
  • LSD2 - Marian Valentin
  • LSD1 - Radek Žďárský
  • LSD2 - Jiří Suchý
27.11.2021 09:00 dráha 2 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors 0 0 3 1 3 0 0 X 7 46.8 159.9
Ledoborci 2 2 0 0 0 0 0 2 X 4 185.4 16.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Denisa Poštová

Soupiska Ledoborci Juniors

    Základní sestava
  • David Verner
  • David Škácha
  • Oliver Kobián
  • Adam Podolka
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
  • Jaroslav Vedral
    Vedoucí

Soupiska Ledoborci 2

    Základní sestava
  • Jiří Hybášek
  • Ondřej Kovařík
  • Petr Tomáš
  • Milan Hurtík
    Náhradníci
  • Vladimír Novotný
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Adam Podolka
  • LSD2 - David Škácha
  • LSD1 - Petr Tomáš
  • LSD2 - Milan Hurtík
27.11.2021 09:00 dráha 3 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. EE TOTAL LSD1 LSD2
DION 1 0 0 0 2 0 2 0 1 0 5 185.4 89.2
Ledoborci 3 0 1 1 0 1 0 2 0 1 6 136.7 20.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Denisa Poštová

Soupiska DION 1

    Základní sestava
  • Tomáš Čepela
  • Karel Uher
  • Jindřich Kitzberger
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
  • Jindřich Kitzberger
    Vedoucí
  • Ondřej Kašťák

Soupiska Ledoborci 3

    Základní sestava
  • Vladimír Zelenka
  • Josef Podrábský
  • Martin Votava
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Jindřich Kitzberger
  • LSD2 - Karel Uher
  • LSD1 - Vladimír Zelenka
  • LSD2 - Martin Votava
27.11.2021 09:00 dráha 4 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
1. CK Brno-Západ 1 0 0 0 1 0 0 X 2 7.2 126.2
DION ALPHA 0 4 2 0 0 4 1 X 11 49 16.5

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Denisa Poštová

Soupiska 1. CK Brno-Západ

    Základní sestava
  • Oldřich Semík
  • Petr Kovač
    Náhradníci
    Ostatní
  • Adam Kovač
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska DION ALPHA

    Základní sestava
  • Matyáš Votava
  • Marek Bříza
  • David Jakl
  • Vít Chabičovský
    Náhradníci
  • Tobiáš Votava
    Ostatní
    Trenér
  • Petr Štěpánek
    Vedoucí
  • Marek Bříza

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - Oldřich Semík
  • LSD1 - Vít Chabičovský
  • LSD2 - Matyáš Votava
Načítám další zápasy …