2021/2022 - MČR mužů - 1. liga – Základní část - skupina B

30.10.2021 12:00 dráha 1 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 3 0 3 0 1 0 0 1 0 5 134.6 13.6
1. CK Brno-Západ * 1 0 1 0 0 1 0 1 4 3.4 55

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska Ledoborci 3

    Základní sestava
  • 1. Vladimír Zelenka
  • 2. Antonín Havlík
  • 3. Josef Podrábský - VS
  • 4. Martin Votava - S
    Náhradníci
  • 5. Pavel Baudyš
    Ostatní
  • 6. Roman Hasenöhrl
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska 1. CK Brno-Západ

    Základní sestava
  • 1. Lukáš Plachý
  • 3. Petr Kovač - S
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Vladimír Zelenka
  • LSD2 - Martin Votava
  • LSD1 - Lukáš Plachý
  • LSD2 - neuveden
30.10.2021 12:00 dráha 2 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
DION ALPHA 3 0 0 2 0 3 X X 8 104.2 154.7
PLC GUERERA * 0 1 0 0 1 0 X X 2 185.4 26.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska DION ALPHA

    Základní sestava
  • 1. Marek Bříza - VS
  • 2. David Jakl
  • 3. Vít Chabičovský - S
    Náhradníci
  • 5. Tobiáš Votava
    Ostatní
    Trenér
  • Petr Štěpánek
    Vedoucí
  • Marek Bříza

Soupiska PLC GUERERA

    Základní sestava
  • 1. Pavol Veselský
  • 2. Rudolf Polák
  • 3. Marian Valentin - S
  • 4. Matúš Krutý - VS
    Náhradníci
    Ostatní
  • 6. Štefan Mada
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Vít Chabičovský
  • LSD2 - Marek Bříza
  • LSD1 - Matúš Krutý
  • LSD2 - Marian Valentin
30.10.2021 12:00 dráha 3
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
CC Letící kameny * 1 X 1 0.7 68.2
Ledoborci 2 0 X 0 185.4 185.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska CC Letící kameny

    Základní sestava
  • 1. Jan Fencl
  • 2. Vít Zinga
  • 3. Radek Žďárský - S
  • 4. Miloš Plzák - VS
    Náhradníci
  • 3. Jiří Suchý
    Ostatní
  • 6. Jiří Lubina
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska Ledoborci 2

    Základní sestava
  • 1. Milan Hurtík - S
  • 2. Petr Tomáš - VS
  • 3. Ondřej Kovařík
  • 4. Jiří Hybášek
    Náhradníci
  • 5. Vladimír Novotný
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

Za tým Ledoborci 2 nastoupil hráč Pflanzer bez platné lékařské prohlídky.

  • LSD1 - Jan Fencl
  • LSD2 - Radek Žďárský
  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
30.10.2021 12:00 dráha 4 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors * 4 0 1 0 0 1 0 X 6 9.8 49.3
DION 1 0 4 0 1 3 0 1 X 9 11.3 185.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska Ledoborci Juniors

    Základní sestava
  • 1. David Verner
  • 2. David Škácha
  • 3. Oliver Kobián - S
  • 4. Adam Podolka - VS
    Náhradníci
  • 5. Jiří Matějíček
    Ostatní
    Trenér
  • Jaroslav Vedral
    Vedoucí

Soupiska DION 1

    Základní sestava
  • 1. Ondřej Kašťák
  • 2. Jiří Prágr
  • 3. Karel Uher - VS
  • 4. Jindřich Kitzberger - S
    Náhradníci
  • 2. Luboš Kitzberger
    Ostatní
  • 6. Tomáš Čepela
    Trenér
  • Jindřich Kitzberger
    Vedoucí
  • Ondřej Kašťák

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Adam Podolka
  • LSD2 - David Verner
  • LSD1 - Jindřich Kitzberger
  • LSD2 - Jiří Prágr
30.10.2021 18:30 dráha 1 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors * 1 0 0 5 0 3 X X 9 0 140.4
PLC GUERERA 0 1 1 0 2 0 X X 4 54 185.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska Ledoborci Juniors

    Základní sestava
  • 1. David Verner
  • 2. David Škácha
  • 3. Oliver Kobián - S
  • 4. Adam Podolka - VS
    Náhradníci
  • 5. Jiří Matějíček
    Ostatní
    Trenér
  • Jaroslav Vedral
    Vedoucí

Soupiska PLC GUERERA

    Základní sestava
  • 1. Pavol Veselský
  • 2. Matúš Krutý - VS
  • 3. Rudolf Polák
  • 4. Marian Valentin - S
    Náhradníci
    Ostatní
  • 6. Štefan Mada
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Oliver Kobián
  • LSD2 - David Škácha
  • LSD1 - Pavol Veselský
  • LSD2 - Matúš Krutý
30.10.2021 18:30 dráha 2 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 3 0 0 1 0 0 1 X X 2 185.4 147.7
CC Letící kameny * 3 1 0 0 2 0 X X 6 63.5 98.9

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska Ledoborci 3

    Základní sestava
  • 1. Pavel Baudyš
  • 2. Antonín Havlík
  • 3. Josef Podrábský - VS
  • 4. Martin Votava - S
    Náhradníci
  • 1. Vladimír Zelenka
    Ostatní
  • 6. Roman Hasenöhrl
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska CC Letící kameny

    Základní sestava
  • 1. Jan Fencl
  • 2. Vít Zinga
  • 3. Radek Žďárský - S
  • 4. Miloš Plzák - VS
    Náhradníci
  • 3. Jiří Suchý
    Ostatní
  • 6. Jiří Lubina
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Josef Podrábský
  • LSD2 - Antonín Havlík
  • LSD1 - Vít Zinga
  • LSD2 - Miloš Plzák
30.10.2021 18:30 dráha 3 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
1. CK Brno-Západ * 0 1 0 0 0 0 X X 1 52.2 0
DION 1 2 0 2 1 3 2 X X 10 43.1 185.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska 1. CK Brno-Západ

    Základní sestava
  • 1. Lukáš Plachý
  • 3. Petr Kovač - S
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska DION 1

    Základní sestava
  • 1. Ondřej Kašťák
  • 2. Luboš Kitzberger
  • 3. Karel Uher - VS
  • 4. Jindřich Kitzberger - S
    Náhradníci
  • 5. Jiří Prágr
    Ostatní
  • 6. Tomáš Čepela
    Trenér
  • Jindřich Kitzberger
    Vedoucí
  • Ondřej Kašťák

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Petr Kovač
  • LSD2 - Lukáš Plachý
  • LSD1 - Ondřej Kašťák
  • LSD2 - Karel Uher
30.10.2021 18:30 dráha 4 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
DION ALPHA * 0 3 0 0 4 0 X X 7 30 0.8
Ledoborci 2 1 0 1 0 0 0 X X 2 149.8 122.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska DION ALPHA

    Základní sestava
  • 1. Marek Bříza - VS
  • 2. David Jakl
  • 3. Vít Chabičovský - S
    Náhradníci
  • 5. Tobiáš Votava
    Ostatní
    Trenér
  • Petr Štěpánek
    Vedoucí
  • Marek Bříza

Soupiska Ledoborci 2

    Základní sestava
  • 1. Vladimír Novotný
  • 2. Petr Tomáš - S
  • 3. Ondřej Kovařík - VS
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Marek Bříza
  • LSD2 - David Jakl
  • LSD1 - Vladimír Novotný
  • LSD2 - Petr Tomáš
31.10.2021 12:00 dráha 1 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
CC Letící kameny 2 0 2 0 1 2 1 X 8 9 185.4
1. CK Brno-Západ * 0 3 0 3 0 0 0 X 6 37.2 37.2

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska CC Letící kameny

    Základní sestava
  • 1. Jiří Suchý
  • 2. Vít Zinga
  • 3. Radek Žďárský - S
  • 4. Miloš Plzák - VS
    Náhradníci
  • 1. Jan Fencl
    Ostatní
  • 6. Jiří Lubina
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska 1. CK Brno-Západ

    Základní sestava
  • 1. Lukáš Plachý
  • 3. Petr Kovač - S
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

Tým 1. CK Brno-Západ si v 5. endu vzal timeout.

  • LSD1 - Radek Žďárský
  • LSD2 - Jiří Suchý
  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - Petr Kovač
31.10.2021 12:00 dráha 2 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
DION 1 0 1 0 0 2 0 0 X 3 26.8 167.3
DION ALPHA * 3 0 1 1 0 2 2 X 9 28 7.1

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska DION 1

    Základní sestava
  • 1. Ondřej Kašťák
  • 2. Jiří Prágr
  • 3. Karel Uher - VS
  • 4. Jindřich Kitzberger - S
    Náhradníci
  • 2. Luboš Kitzberger
    Ostatní
  • 6. Tomáš Čepela
    Trenér
  • Jindřich Kitzberger
    Vedoucí
  • Ondřej Kašťák

Soupiska DION ALPHA

    Základní sestava
  • 1. Marek Bříza - VS
  • 2. David Jakl
  • 3. Vít Chabičovský - S
    Náhradníci
  • 5. Tobiáš Votava
    Ostatní
    Trenér
  • Petr Štěpánek
    Vedoucí
  • Marek Bříza

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Karel Uher
  • LSD2 - Jindřich Kitzberger
  • LSD1 - David Jakl
  • LSD2 - Vít Chabičovský
31.10.2021 12:00 dráha 3 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 2 0 2 0 2 0 0 1 0 5 185.4 185.4
PLC GUERERA * 1 0 3 0 1 2 0 1 8 185.4 0

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska Ledoborci 2

    Základní sestava
  • 1. Vladimír Novotný
  • 2. Petr Tomáš - S
  • 3. Ondřej Kovařík - VS
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska PLC GUERERA

    Základní sestava
  • 1. Pavol Veselský
  • 2. Rudolf Polák
  • 3. Marian Valentin - S
  • 4. Matúš Krutý - VS
    Náhradníci
    Ostatní
  • 6. Štefan Mada
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Petr Tomáš
  • LSD2 - Ondřej Kovařík
  • LSD1 - Marian Valentin
  • LSD2 - Matúš Krutý
31.10.2021 12:00 dráha 4 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 3 * 0 4 1 0 3 0 X X 8 23.4 56.4
Ledoborci Juniors 0 0 0 1 0 2 X X 3 104.6 177

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska Ledoborci 3

    Základní sestava
  • 1. Vladimír Zelenka
  • 2. Antonín Havlík
  • 3. Josef Podrábský - VS
  • 4. Martin Votava - S
    Náhradníci
  • 5. Pavel Baudyš
    Ostatní
  • 6. Roman Hasenöhrl
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska Ledoborci Juniors

    Základní sestava
  • 1. David Verner
  • 2. David Škácha
  • 3. Oliver Kobián - S
  • 4. Adam Podolka - VS
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
  • Jaroslav Vedral
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Martin Votava
  • LSD2 - Vladimír Zelenka
  • LSD1 - David Verner
  • LSD2 - Adam Podolka
31.10.2021 18:30 dráha 1 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 3 * 0 0 0 1 0 1 0 2 4 0 91
DION ALPHA 0 0 0 0 2 0 1 0 3 107 68.3

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska Ledoborci 3

    Základní sestava
  • 1. Pavel Baudyš
  • 2. Vladimír Zelenka
  • 3. Josef Podrábský - VS
  • 4. Martin Votava - S
    Náhradníci
    Ostatní
  • 6. Roman Hasenöhrl
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska DION ALPHA

    Základní sestava
  • 1. Tobiáš Votava
  • 2. Marek Bříza - VS
  • 3. David Jakl
  • 4. Vít Chabičovský - S
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
  • Petr Štěpánek
    Vedoucí
  • Marek Bříza

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Vladimír Zelenka
  • LSD2 - Josef Podrábský
  • LSD1 - David Jakl
  • LSD2 - Vít Chabičovský
31.10.2021 18:30 dráha 2 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci 2 1 0 3 3 0 0 0 1 1 9 42.8 168
1. CK Brno-Západ * 0 3 0 0 3 1 1 0 0 8 185.4 0

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska Ledoborci 2

    Základní sestava
  • 1. Vladimír Novotný
  • 2. Petr Tomáš - S
  • 3. Ondřej Kovařík - VS
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska 1. CK Brno-Západ

    Základní sestava
  • 1. Lukáš Plachý
  • 3. Petr Kovač - S
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Ondřej Kovařík
  • LSD2 - Vladimír Novotný
  • LSD1 - Petr Kovač
  • LSD2 - neuveden
31.10.2021 18:30 dráha 3 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
CC Letící kameny * 2 0 2 1 3 1 X X 9 0 4.8
Ledoborci Juniors 0 4 0 0 0 0 X X 4 104.4 85.6

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska CC Letící kameny

    Základní sestava
  • 1. Jan Fencl
  • 2. Vít Zinga
  • 3. Radek Žďárský - S
  • 4. Miloš Plzák - VS
    Náhradníci
  • 3. Jiří Suchý
    Ostatní
  • 6. Jiří Lubina
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska Ledoborci Juniors

    Základní sestava
  • 1. David Verner
  • 2. David Škácha
  • 3. Oliver Kobián - S
  • 4. Adam Podolka - VS
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
  • Jaroslav Vedral
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Miloš Plzák
  • LSD2 - Vít Zinga
  • LSD1 - David Škácha
  • LSD2 - Oliver Kobián
31.10.2021 18:30 dráha 4 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
DION 1 0 1 3 0 0 4 X X 8 185.4 185.4
PLC GUERERA * 1 0 0 1 1 0 X X 3 46.4 185.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Jan Vlášek

Soupiska DION 1

    Základní sestava
  • 1. Jiří Prágr
  • 2. Luboš Kitzberger
  • 3. Karel Uher - VS
  • 4. Jindřich Kitzberger - S
    Náhradníci
    Ostatní
  • 6. Tomáš Čepela
    Trenér
  • Jindřich Kitzberger
    Vedoucí
  • Ondřej Kašťák

Soupiska PLC GUERERA

    Základní sestava
  • 1. Pavol Veselský
  • 2. Rudolf Polák
  • 3. Marian Valentin - S
  • 4. Matúš Krutý - VS
    Náhradníci
    Ostatní
  • 6. Štefan Mada
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

Tým DION 1 si v 5. endu vzal timeout.

  • LSD1 - Luboš Kitzberger
  • LSD2 - Jiří Prágr
  • LSD1 - Rudolf Polák
  • LSD2 - Pavol Veselský
27.11.2021 09:00 dráha 1 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
PLC GUERERA 0 0 1 2 2 0 1 0 6 49.3 55.1
CC Letící kameny * 1 1 0 0 0 3 0 2 7 62.6 10.5

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Denisa Poštová

Soupiska PLC GUERERA

    Základní sestava
  • 1. Igor Szabo
  • 2. Rudolf Polák
  • 3. Marian Valentin - S
  • 4. Matúš Krutý - VS
    Náhradníci
    Ostatní
  • 6. Pavol Veselský
  • 7. Štefan Mada
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska CC Letící kameny

    Základní sestava
  • 1. Jan Fencl
  • 2. Jiří Suchý
  • 3. Vít Zinga - VS
  • 4. Radek Žďárský - S
    Náhradníci
  • 2. Miloš Plzák
    Ostatní
  • 6. Jiří Lubina
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Matúš Krutý
  • LSD2 - Marian Valentin
  • LSD1 - Radek Žďárský
  • LSD2 - Jiří Suchý
27.11.2021 09:00 dráha 2 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborci Juniors 0 0 3 1 3 0 0 X 7 46.8 159.9
Ledoborci 2 * 2 0 0 0 0 0 2 X 4 185.4 16.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Denisa Poštová

Soupiska Ledoborci Juniors

    Základní sestava
  • 1. David Verner
  • 2. David Škácha
  • 3. Oliver Kobián - VS
  • 4. Adam Podolka - S
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
  • Jaroslav Vedral
    Vedoucí

Soupiska Ledoborci 2

    Základní sestava
  • 1. Jiří Hybášek
  • 2. Ondřej Kovařík
  • 3. Petr Tomáš - VS
  • 4. Milan Hurtík - S
    Náhradníci
  • 5. Vladimír Novotný
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Adam Podolka
  • LSD2 - David Škácha
  • LSD1 - Petr Tomáš
  • LSD2 - Milan Hurtík
27.11.2021 09:00 dráha 3 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. EE TOTAL LSD1 LSD2
DION 1 0 0 0 2 0 2 0 1 0 5 185.4 89.2
Ledoborci 3 * 0 1 1 0 1 0 2 0 1 6 136.7 20.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Denisa Poštová

Soupiska DION 1

    Základní sestava
  • 1. Tomáš Čepela
  • 2. Karel Uher - VS
  • 3. Jindřich Kitzberger - S
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
  • Jindřich Kitzberger
    Vedoucí
  • Ondřej Kašťák

Soupiska Ledoborci 3

    Základní sestava
  • 1. Vladimír Zelenka
  • 2. Josef Podrábský - VS
  • 3. Martin Votava - S
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Jindřich Kitzberger
  • LSD2 - Karel Uher
  • LSD1 - Vladimír Zelenka
  • LSD2 - Martin Votava
27.11.2021 09:00 dráha 4 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
1. CK Brno-Západ 1 0 0 0 1 0 0 X 2 7.2 126.2
DION ALPHA * 0 4 2 0 0 4 1 X 11 49 16.5

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Denisa Poštová

Soupiska 1. CK Brno-Západ

    Základní sestava
  • 2. Oldřich Semík - VS
  • 3. Petr Kovač - S
    Náhradníci
    Ostatní
  • 6. Adam Kovač
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska DION ALPHA

    Základní sestava
  • 1. Matyáš Votava
  • 2. Marek Bříza - VS
  • 3. David Jakl
  • 4. Vít Chabičovský - S
    Náhradníci
  • 5. Tobiáš Votava
    Ostatní
    Trenér
  • Petr Štěpánek
    Vedoucí
  • Marek Bříza

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - Oldřich Semík
  • LSD1 - Vít Chabičovský
  • LSD2 - Matyáš Votava
Načítám další zápasy …