2021/2022 - MČR žen - 1. liga – Základní část

09.10.2021 09:00 dráha 1
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov 2 1 1 49.7 14.3
SAVONA I 0 0 17.6 93.5

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Denisa Poštová

Soupiska Trutnov 2

    Základní sestava
  • Pavlína Čížková
  • Kateřina Hirschfeldová
  • Jana Veselá
    Náhradníci
  • Zuzana Hálová
    Ostatní
  • Gabriela Balíková
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska SAVONA I

    Základní sestava
  • Alena Samueliová
  • Jana Volfová
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

Tým Savona I hrál v obráceném pořadí.

  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
09.10.2021 09:00 dráha 2 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborky 3 0 0 0 0 1 0 1 X 2 179.4 185.4
DION XX 0 1 2 0 0 3 0 X 6 71.1 104.2

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Denisa Poštová

Soupiska Ledoborky 3

    Základní sestava
  • Eliška Ruggiero
  • Eva Jalovcová
  • Jaroslava Pešková
    Náhradníci
  • Ivana Kučerová
    Ostatní
  • Dana Herta Kvačková
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska DION XX

    Základní sestava
  • Klára Baudyšová
  • Klára Koscelanská
  • Kristýna Farková
  • Julie Zelingrová
    Náhradníci
  • Eliška Hercoková
    Ostatní
    Trenér
  • Petr Horák
    Vedoucí
  • Petr Horák

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
09.10.2021 09:00 dráha 3 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
KOLIBRIS 1 0 4 0 0 1 1 3 X 9 15.8 84.2
CC Citadela 2 0 1 1 0 0 0 X 4 175.8 185.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Denisa Poštová

Soupiska KOLIBRIS 1

    Základní sestava
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska CC Citadela

    Základní sestava
  • Jana Boušková
  • Lenka Šafránková
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
09.10.2021 09:00 dráha 4 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
Sokolky 1 2 0 2 1 0 0 1 7 185.4 54.3
CC Letící kameny 0 0 2 0 0 1 0 0 3 97.7 99.3

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Denisa Poštová

Soupiska Sokolky

    Základní sestava
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska CC Letící kameny

    Základní sestava
  • Eva Babišová
  • Hana Čechová
  • Hana Plzáková
  • Lucie Říhová
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
09.10.2021 15:30 dráha 1 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. EE TOTAL LSD1 LSD2
CC Letící kameny 0 0 0 1 2 1 1 0 1 6 0 147
KOLIBRIS 1 2 1 1 0 0 0 0 1 0 5 33.7 16.8

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Denisa Poštová

Soupiska CC Letící kameny

    Základní sestava
  • Eva Babišová
  • Hana Čechová
  • Hana Plzáková
  • Lucie Říhová
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska KOLIBRIS 1

    Základní sestava
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
09.10.2021 15:30 dráha 2 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
CC Citadela 1 0 2 0 3 0 X X 6 185.4 22.7
Sokolky 0 2 0 0 0 1 X X 3 185.4 185.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Denisa Poštová

Soupiska CC Citadela

    Základní sestava
  • Jana Boušková
  • Lenka Šafránková
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska Sokolky

    Základní sestava
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
09.10.2021 15:30 dráha 3 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
DION XX 1 0 2 1 0 5 X X 9 35.7 185.4
Trutnov 2 0 1 0 0 2 0 X X 3 3.7 185.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Denisa Poštová

Soupiska DION XX

    Základní sestava
  • Klára Baudyšová
  • Klára Koscelanská
  • Kristýna Farková
  • Julie Zelingrová
    Náhradníci
  • Eliška Hercoková
    Ostatní
    Trenér
  • Petr Horák
    Vedoucí
  • Petr Horák

Soupiska Trutnov 2

    Základní sestava
  • Pavlína Čížková
  • Kateřina Hirschfeldová
  • Jana Veselá
    Náhradníci
  • Zuzana Hálová
    Ostatní
  • Gabriela Balíková
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

Tým DION XX si v 5. endu vzal timeout.

  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
09.10.2021 15:30 dráha 4 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
SAVONA I 2 1 6 1 2 1 X X 13 60.1 118.7
Ledoborky 3 0 0 0 0 0 0 X X 0 150.9 185.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Denisa Poštová

Soupiska SAVONA I

    Základní sestava
  • Alena Samueliová
  • Jana Volfová
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí
  • Irena Macková

Soupiska Ledoborky 3

    Základní sestava
  • Eliška Ruggiero
  • Eva Jalovcová
  • Jaroslava Pešková
    Náhradníci
  • Ivana Kučerová
    Ostatní
  • Dana Herta Kvačková
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
10.10.2021 09:00 dráha 1 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
Sokolky 0 1 1 0 0 1 0 X 3 127.7 185.4
DION XX 2 0 0 0 1 0 2 X 5 56.1 89

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Denisa Poštová

Soupiska Sokolky

    Základní sestava
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska DION XX

    Základní sestava
  • Klára Baudyšová
  • Klára Koscelanská
  • Kristýna Farková
  • Julie Zelingrová
    Náhradníci
  • Eliška Hercoková
    Ostatní
    Trenér
  • Petr Horák
    Vedoucí
  • Petr Horák

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
10.10.2021 09:00 dráha 2 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
KOLIBRIS 1 1 1 1 1 2 0 X X 6 185.4 9.5
SAVONA I 0 0 0 0 0 1 X X 1 185.4 145.7

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Denisa Poštová

Soupiska KOLIBRIS 1

    Základní sestava
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska SAVONA I

    Základní sestava
  • Alena Samueliová
  • Jana Volfová
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí
  • Irena Macková

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
10.10.2021 09:00 dráha 3 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborky 3 0 0 0 1 0 0 0 X 1 185.4 9.6
CC Letící kameny 4 1 1 0 2 1 0 X 9 97.8 16.3

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Denisa Poštová

Soupiska Ledoborky 3

    Základní sestava
  • Eliška Ruggiero
  • Eva Jalovcová
  • Jaroslava Pešková
    Náhradníci
  • Ivana Kučerová
    Ostatní
  • Dana Herta Kvačková
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska CC Letící kameny

    Základní sestava
  • Eva Babišová
  • Hana Čechová
  • Hana Plzáková
  • Lucie Říhová
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
10.10.2021 09:00 dráha 4 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov 2 0 0 1 0 2 0 3 1 7 185.4 42.2
CC Citadela 1 3 0 1 0 1 0 0 6 48 75.2

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Denisa Poštová

Soupiska Trutnov 2

    Základní sestava
  • Pavlína Čížková
  • Kateřina Hirschfeldová
  • Jana Veselá
    Náhradníci
  • Zuzana Hálová
    Ostatní
  • Gabriela Balíková
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska CC Citadela

    Základní sestava
  • Jana Boušková
  • Lenka Šafránková
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
10.10.2021 15:30 dráha 1 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
SAVONA I 0 0 3 0 1 1 0 0 5 185.4 82.5
CC Letící kameny 1 3 0 1 0 0 3 4 12 73.6 185.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Denisa Poštová

Soupiska SAVONA I

    Základní sestava
  • Alena Samueliová
  • Jana Volfová
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí
  • Irena Macková

Soupiska CC Letící kameny

    Základní sestava
  • Eva Babišová
  • Hana Čechová
  • Hana Plzáková
  • Lucie Říhová
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
10.10.2021 15:30 dráha 2 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
DION XX 1 2 0 2 1 0 0 0 6 185.4 8.4
CC Citadela 0 0 1 0 0 1 1 1 4 185.4 155.9

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Denisa Poštová

Soupiska DION XX

    Základní sestava
  • Klára Baudyšová
  • Klára Koscelanská
  • Kristýna Farková
  • Julie Zelingrová
    Náhradníci
  • Eliška Hercoková
    Ostatní
    Trenér
  • Petr Horák
    Vedoucí
  • Petr Horák

Soupiska CC Citadela

    Základní sestava
  • Jana Boušková
  • Lenka Šafránková
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

Tým DION XX si v 5. endu vzal timeout.

  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
10.10.2021 15:30 dráha 3 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov 2 2 0 2 2 0 2 2 X 10 165.6 61.2
KOLIBRIS 1 0 5 0 0 1 0 0 X 6 2 47

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Denisa Poštová

Soupiska Trutnov 2

    Základní sestava
  • Pavlína Čížková
  • Kateřina Hirschfeldová
  • Jana Veselá
    Náhradníci
  • Zuzana Hálová
    Ostatní
  • Gabriela Balíková
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska KOLIBRIS 1

    Základní sestava
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
10.10.2021 15:30 dráha 4 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
Ledoborky 3 0 2 0 0 1 0 X X 3 56.1 97.5
Sokolky 2 0 1 2 0 3 X X 8 45.5 38.9

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Denisa Poštová

Soupiska Ledoborky 3

    Základní sestava
  • Eliška Ruggiero
  • Eva Jalovcová
  • Jaroslava Pešková
    Náhradníci
  • Ivana Kučerová
    Ostatní
  • Dana Herta Kvačková
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska Sokolky

    Základní sestava
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
04.12.2021 09:00 dráha 1 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
Sokolky 0 X X X X X X X 0 185.4 185.4
SAVONA I 1 X X X X X X X 1 185.4 30.5

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Rastislav Michalka
  • Rozhodčí 2: Zuzana Hrůzová

Soupiska Sokolky

    Základní sestava
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska SAVONA I

    Základní sestava
  • Vlasta Siveková
  • Alena Samueliová
  • Jana Volfová
  • Irena Macková
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí
  • Irena Macková

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
  • LSD1 - Alena Samueliová
  • LSD2 - Jana Volfová
04.12.2021 09:00 dráha 2 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
CC Letící kameny 0 3 0 3 2 2 X X 10 101.9 185.4
Trutnov 2 2 0 1 0 0 0 X X 3 133.4 42.2

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Rastislav Michalka
  • Rozhodčí 2: Zuzana Hrůzová

Soupiska CC Letící kameny

    Základní sestava
  • Eva Babišová
  • Hana Plzáková
  • Hana Čechová
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska Trutnov 2

    Základní sestava
  • Kateřina Hirschfeldová
  • Zuzana Hálová
  • Jana Veselá
  • Pavlína Čížková
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Hana Čechová
  • LSD2 - Hana Plzáková
  • LSD1 - Pavlína Čížková
  • LSD2 - Kateřina Hirschfeldová
04.12.2021 09:00 dráha 3 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
CC Citadela 1 0 5 1 2 2 X X 11 185.4 61.7
Ledoborky 3 0 1 0 0 0 0 X X 1 89.5 52.9

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Rastislav Michalka
  • Rozhodčí 2: Zuzana Hrůzová

Soupiska CC Citadela

    Základní sestava
  • Jana Boušková
  • Kateřina Břízová
  • Martina Horáková
  • Lenka Šafránková
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska Ledoborky 3

    Základní sestava
  • Eva Jalovcová
  • Ivana Kučerová
  • Kateřina Bošková
  • Jaroslava Pešková
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Jana Boušková
  • LSD2 - Kateřina Břízová
  • LSD1 - Jaroslava Pešková
  • LSD2 - Kateřina Bošková
04.12.2021 09:00 dráha 4 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. TOTAL LSD1 LSD2
KOLIBRIS 1 0 2 0 0 0 0 0 X 2 116.2 9.4
DION XX 1 0 0 2 1 1 1 X 6 64.7 86.8

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Rastislav Michalka
  • Rozhodčí 2: Zuzana Hrůzová

Soupiska KOLIBRIS 1

    Základní sestava
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska DION XX

    Základní sestava
  • Klára Koscelanská
  • Klára Baudyšová
  • Kristýna Farková
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
  • Petr Horák
    Vedoucí
  • Petr Horák

Podrobnosti zápasu

Tým DION XX si v 5. endu vzal timeout.

  • LSD1 - neuveden
  • LSD2 - neuveden
  • LSD1 - Klára Baudyšová
  • LSD2 - Kristýna Farková
Načítám další zápasy …