2021/2022 - MČR mužů - extraliga – Základní část

23.10.2021 08:15 dráha 2 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
KOLIBRIS 2 1 0 3 0 1 0 0 2 0 0 7 11.1 0
DYB VEDRAL 0 1 0 1 0 3 1 0 1 1 8 12.9 43

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Tomáš Horák
  • Rozhodčí časomíry: David Škácha
  • Časoměřič:

Soupiska KOLIBRIS 2

    Základní sestava
  • Marek Brožek
  • Václav Pořt
  • Michal Zdenka
  • Karel Hradec
    Náhradníci
  • Martin Štěpánek
    Ostatní
  • Jiří Chobot
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska DYB VEDRAL

    Základní sestava
  • Tomáš Kup
  • Martin Blahovec
  • Lukáš Klípa
  • Jaroslav Vedral
    Náhradníci
  • Daniel Peter
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Václav Pořt
  • LSD2 - Michal Zdenka
  • LSD1 - Tomáš Kup
  • LSD2 - Jaroslav Vedral
23.10.2021 08:15 dráha 3 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 1 1 0 1 1 0 0 1 1 0 6 35 78.6
Zbraslav OH 0 0 1 0 0 3 1 0 0 2 7 90.5 63.1

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Tomáš Horák
  • Rozhodčí časomíry: David Škácha
  • Časoměřič:

Soupiska Liboc

    Základní sestava
  • Jakub Splavec
  • David Jirounek
  • Tomáš Zelenka
  • Martin Jurík
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
  • Karel Kubeška
    Vedoucí
  • Anna Kubešková

Soupiska Zbraslav OH

    Základní sestava
  • Jakub Skála
  • Martin Mulač
  • Jan Sedlár
  • Karel Klíma
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
  • Jakub Bareš
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Jakub Splavec
  • LSD2 - Martin Jurík
  • LSD1 - Karel Klíma
  • LSD2 - Martin Mulač
23.10.2021 08:15 dráha 4 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris NG 0 2 3 2 2 0 2 1 X X 12 161 42.8
DION CÉLINE 6 0 0 0 0 1 0 0 X X 7 92.3 55

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Tomáš Horák
  • Rozhodčí časomíry: David Škácha
  • Časoměřič: Emma Seifriedová

Soupiska Kolibris NG

    Základní sestava
  • Matěj Koudelka
  • Jakub Rychlý
  • Jakub Hanák
  • David Šik
    Náhradníci
  • Erik Šik
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí
  • Milan Polívka

Soupiska DION CÉLINE

    Základní sestava
  • Štěpán Hron
  • Tomáš Klíma ml.
  • Jan Zelingr
  • Kryštof Krupanský
    Náhradníci
  • Sune Frederiksen
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí
  • Kryštof Krupanský

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Matěj Koudelka
  • LSD2 - David Šik
  • LSD1 - Kryštof Krupanský
  • LSD2 - Jan Zelingr
23.10.2021 16:30 dráha 1 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
DION CÉLINE 0 2 0 3 0 0 3 1 0 X 9 62.5 143.7
Liboc 1 0 2 0 1 1 0 0 1 X 6 7.8 20

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Tomáš Horák
  • Rozhodčí časomíry: David Škácha
  • Časoměřič:

Soupiska DION CÉLINE

    Základní sestava
  • Štěpán Hron
  • Tomáš Klíma ml.
  • Jan Zelingr
  • Kryštof Krupanský
    Náhradníci
  • Sune Frederiksen
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí
  • Kryštof Krupanský

Soupiska Liboc

    Základní sestava
  • Jakub Splavec
  • David Jirounek
  • Tomáš Zelenka
  • Martin Jurík
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
  • Karel Kubeška
    Vedoucí
  • Anna Kubešková

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Štěpán Hron
  • LSD2 - Tomáš Klíma ml.
  • LSD1 - David Jirounek
  • LSD2 - Tomáš Zelenka
23.10.2021 16:30 dráha 2
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav OH 0 0 1 0 2 2 0 0 1 X 6 185.4 84.4
Kolibris NG 2 1 0 3 0 0 2 1 0 X 9 8.3 67.1

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Tomáš Horák
  • Rozhodčí časomíry: David Škácha
  • Časoměřič:

Soupiska Zbraslav OH

    Základní sestava
  • Jakub Skála
  • Martin Mulač
  • Jan Sedlár
  • Karel Klíma
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
  • Jakub Bareš
    Vedoucí

Soupiska Kolibris NG

    Základní sestava
  • Matěj Koudelka
  • Jakub Rychlý
  • Jakub Hanák
  • David Šik
    Náhradníci
  • Erik Šik
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí
  • Milan Polívka

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Jan Sedlár
  • LSD2 - Jakub Skála
  • LSD1 - Jakub Rychlý
  • LSD2 - Jakub Hanák
23.10.2021 16:30 dráha 4
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov 1 3 0 1 1 0 1 0 1 1 X 8 73 84.4
KOLIBRIS 2 0 2 0 0 1 0 2 0 0 X 5 78.7 18.8

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Tomáš Horák
  • Rozhodčí časomíry: David Škácha
  • Časoměřič:

Soupiska Trutnov 1

    Základní sestava
  • Radek Cerman
  • Jiří Deyl
  • Ondřej Mihola
  • Iain Dykes
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska KOLIBRIS 2

    Základní sestava
  • Marek Brožek
  • Martin Štěpánek
  • Václav Pořt
  • Karel Hradec
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

Týmu Kolibris 2 vypršel časový limit na hru před odhodem posledního kamene. Vítězem utkání je tým Trutnov 1

  • LSD1 - Ondřej Mihola
  • LSD2 - Iain Dykes
  • LSD1 - Marek Brožek
  • LSD2 - Karel Hradec
24.10.2021 08:15 dráha 1
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris NG 1 1 0 0 1 0 2 1 0 X 6 174.5 4.1
DYB VEDRAL 0 0 1 1 0 1 0 0 1 X 4 48.2 98.9

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Tomáš Horák
  • Rozhodčí časomíry: David Škácha
  • Časoměřič:

Soupiska Kolibris NG

    Základní sestava
  • Matěj Koudelka
  • Jakub Rychlý
  • Jakub Hanák
  • David Šik
    Náhradníci
  • Erik Šik
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí
  • Milan Polívka

Soupiska DYB VEDRAL

    Základní sestava
  • Tomáš Kup
  • Martin Blahovec
  • Lukáš Klípa
  • Jaroslav Vedral
    Náhradníci
  • Daniel Peter
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - David Šik
  • LSD2 - Matěj Koudelka
  • LSD1 - Martin Blahovec
  • LSD2 - Lukáš Klípa
24.10.2021 08:15 dráha 2 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 1 0 0 0 1 0 2 0 1 0 5 85.8 39.5
Trutnov 1 0 0 0 2 0 2 0 1 0 1 6 41.7 9.5

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Tomáš Horák
  • Rozhodčí časomíry: David Škácha
  • Časoměřič:

Soupiska Liboc

    Základní sestava
  • Jakub Splavec
  • David Jirounek
  • Tomáš Zelenka
  • Martin Jurík
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
  • Karel Kubeška
    Vedoucí
  • Anna Kubešková

Soupiska Trutnov 1

    Základní sestava
  • Radek Cerman
  • Jiří Deyl
  • Ondřej Mihola
  • Iain Dykes
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Martin Jurík
  • LSD2 - Jakub Splavec
  • LSD1 - Jiří Deyl
  • LSD2 - Radek Cerman
24.10.2021 08:15 dráha 3 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
KOLIBRIS 2 0 0 0 1 0 2 0 1 1 0 5 35.5 104.5
DION CÉLINE 1 0 1 0 1 0 1 0 0 2 6 185.4 185.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Tomáš Horák
  • Rozhodčí časomíry: David Škácha
  • Časoměřič:

Soupiska KOLIBRIS 2

    Základní sestava
  • Marek Brožek
  • Martin Štěpánek
  • Karel Hradec
  • Michal Zdenka
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska DION CÉLINE

    Základní sestava
  • Tomáš Klíma ml.
  • Štěpán Hron
  • Jan Zelingr
  • Kryštof Krupanský
    Náhradníci
  • Sune Frederiksen
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí
  • Kryštof Krupanský

Podrobnosti zápasu

Tým DION CÉLINE neodevzdal v určeném čase soupisku na utkání => tým nastoupil dle sezónní soupisky. LSD bylo počítáno jako maximální hodnota. Tým DIOC CĹINE do prvního endu provedl střídání (Klíma za Frederiksena) => Skip Krupanský; Viceskip Zelingr

  • LSD1 - Karel Hradec
  • LSD2 - Martin Štěpánek
  • LSD1 - Jan Zelingr
  • LSD2 - Kryštof Krupanský
24.10.2021 16:30 dráha 1
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov 1 0 2 0 1 0 1 X X X X 4 15.7 25.7
DION CÉLINE 1 0 7 0 2 0 X X X X 10 30.8 185.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Tomáš Horák
  • Rozhodčí časomíry: David Škácha
  • Časoměřič:

Soupiska Trutnov 1

    Základní sestava
  • Radek Cerman
  • Jiří Deyl
  • Ondřej Mihola
  • Iain Dykes
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska DION CÉLINE

    Základní sestava
  • Sune Frederiksen
  • Tomáš Klíma ml.
  • Jan Zelingr
  • Kryštof Krupanský
    Náhradníci
  • Štěpán Hron
    Ostatní
    Trenér
  • Sabina Horská
    Vedoucí
  • Kryštof Krupanský

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Iain Dykes
  • LSD2 - Ondřej Mihola
  • LSD1 - Tomáš Klíma ml.
  • LSD2 - Sune Frederiksen
24.10.2021 16:30 dráha 2
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
DYB VEDRAL 1 0 0 0 0 2 0 1 2 X 6 7.4 102.1
Zbraslav OH 0 0 0 1 2 0 1 0 0 X 4 0 32.1

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Tomáš Horák
  • Rozhodčí časomíry: David Škácha
  • Časoměřič:

Soupiska DYB VEDRAL

    Základní sestava
  • Tomáš Kup
  • Martin Blahovec
  • Lukáš Klípa
  • Jaroslav Vedral
    Náhradníci
  • Daniel Peter
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska Zbraslav OH

    Základní sestava
  • Jakub Skála
  • Martin Mulač
  • Jan Sedlár
  • Karel Klíma
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
  • Jakub Bareš
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Jaroslav Vedral
  • LSD2 - Tomáš Kup
  • LSD1 - Martin Mulač
  • LSD2 - Karel Klíma
24.10.2021 16:30 dráha 4
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
KOLIBRIS 2 0 0 3 0 2 0 1 0 0 3 9 31.9 169.3
Kolibris NG 3 1 0 1 0 2 0 0 1 0 8 46.5 71.5

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Michal Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Tomáš Horák
  • Rozhodčí časomíry: David Škácha
  • Časoměřič:

Soupiska KOLIBRIS 2

    Základní sestava
  • Václav Pořt
  • Martin Štěpánek
  • Karel Hradec
  • Michal Zdenka
    Náhradníci
  • Marek Brožek
    Ostatní
  • Jiří Chobot
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska Kolibris NG

    Základní sestava
  • Matěj Koudelka
  • Jakub Rychlý
  • Jakub Hanák
  • David Šik
    Náhradníci
  • Erik Šik
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí
  • Milan Polívka

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Michal Zdenka
  • LSD2 - Václav Pořt
  • LSD1 - Jakub Rychlý
  • LSD2 - Jakub Hanák
13.11.2021 12:00 dráha 1
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris NG 0 0 0 2 0 2 2 0 0 0 6 47.1 39.1
Trutnov 1 3 1 1 0 1 0 0 1 1 2 10 62 18.3

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Vlastimil Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Zuzana Hrůzová
  • Rozhodčí časomíry: David Škácha
  • Časoměřič:

Soupiska Kolibris NG

    Základní sestava
  • Matěj Koudelka
  • Jakub Rychlý
  • Jakub Hanák
  • David Šik
    Náhradníci
  • Erik Šik
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí
  • Milan Polívka

Soupiska Trutnov 1

    Základní sestava
  • Radek Cerman
  • Jiří Deyl
  • Ondřej Mihola
  • Iain Dykes
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Matěj Koudelka
  • LSD2 - David Šik
  • LSD1 - Radek Cerman
  • LSD2 - Jiří Deyl
13.11.2021 12:00 dráha 3
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav OH 0 3 0 1 0 3 0 2 1 X 10 83.1 122.8
KOLIBRIS 2 1 0 1 0 2 0 2 0 0 X 6 61.1 36.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Vlastimil Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Zuzana Hrůzová
  • Rozhodčí časomíry:
  • Časoměřič: David Škácha

Soupiska Zbraslav OH

    Základní sestava
  • Jakub Skála
  • Martin Mulač
  • Jan Sedlár
  • Karel Klíma
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
  • Jakub Bareš
    Vedoucí

Soupiska KOLIBRIS 2

    Základní sestava
  • Václav Pořt
  • Martin Štěpánek
  • Karel Hradec
  • Michal Zdenka
    Náhradníci
  • Marek Brožek
    Ostatní
  • Jiří Chobot
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Jakub Skála
  • LSD2 - Jan Sedlár
  • LSD1 - Václav Pořt
  • LSD2 - Michal Zdenka
13.11.2021 12:00 dráha 4 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 0 1 0 2 0 0 1 0 0 X 4 31.8 78.2
DYB VEDRAL 1 0 1 0 3 1 0 1 1 X 8 185.4 177.1

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Vlastimil Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Zuzana Hrůzová
  • Rozhodčí časomíry: David Škácha
  • Časoměřič: Tomáš Horák

Soupiska Liboc

    Základní sestava
  • Karel Kubeška
  • David Jirounek
  • Tomáš Zelenka
  • Martin Jurík
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska DYB VEDRAL

    Základní sestava
  • Tomáš Kup
  • Martin Blahovec
  • Jaroslav Vedral
    Náhradníci
  • Daniel Peter
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - David Jirounek
  • LSD2 - Karel Kubeška
  • LSD1 - Martin Blahovec
  • LSD2 - Tomáš Kup
13.11.2021 20:15 dráha 2 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Liboc 0 0 2 0 0 0 X X X X 2 161.1 61.1
Kolibris NG 2 1 0 2 2 3 X X X X 10 14.7 16.9

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Vlastimil Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Zuzana Hrůzová
  • Rozhodčí časomíry: David Škácha
  • Časoměřič:

Soupiska Liboc

    Základní sestava
  • Karel Kubeška
  • David Jirounek
  • Tomáš Zelenka
  • Martin Jurík
    Náhradníci
  • Jakub Splavec
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska Kolibris NG

    Základní sestava
  • Matěj Koudelka
  • Jakub Rychlý
  • Jakub Hanák
  • David Šik
    Náhradníci
  • Erik Šik
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí
  • Milan Polívka

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Tomáš Zelenka
  • LSD2 - Martin Jurík
  • LSD1 - Jakub Hanák
  • LSD2 - Jakub Rychlý
13.11.2021 20:15 dráha 3
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
DYB VEDRAL 0 3 1 4 0 0 X X X X 8 17.1 185.4
Trutnov 1 1 0 0 0 1 0 X X X X 2 37.3 20

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Vlastimil Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Zuzana Hrůzová
  • Rozhodčí časomíry: David Škácha
  • Časoměřič:

Soupiska DYB VEDRAL

    Základní sestava
  • Tomáš Kup
  • Martin Blahovec
  • Jaroslav Vedral
    Náhradníci
  • Daniel Peter
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska Trutnov 1

    Základní sestava
  • Radek Cerman
  • Jiří Deyl
  • Ondřej Mihola
  • Iain Dykes
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Tomáš Kup
  • LSD2 - Jaroslav Vedral
  • LSD1 - Ondřej Mihola
  • LSD2 - Iain Dykes
13.11.2021 20:15 dráha 4
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Zbraslav OH 1 0 2 0 2 0 X X X X 5 27.9 18.4
DION CÉLINE 0 0 0 1 0 1 X X X X 2 57 14.8

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Vlastimil Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Zuzana Hrůzová
  • Rozhodčí časomíry: David Škácha
  • Časoměřič:

Soupiska Zbraslav OH

    Základní sestava
  • Jakub Skála
  • Martin Mulač
  • Jan Sedlár
  • Karel Klíma
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
  • Jakub Bareš
    Vedoucí

Soupiska DION CÉLINE

    Základní sestava
  • Sune Frederiksen
  • Štěpán Hron
  • Jan Zelingr
  • Kryštof Krupanský
    Náhradníci
  • Tomáš Klíma ml.
    Ostatní
    Trenér
  • Sabina Horská
    Vedoucí
  • Alžběta Baudyšová

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Karel Klíma
  • LSD2 - Martin Mulač
  • LSD1 - Sune Frederiksen
  • LSD2 - Kryštof Krupanský
14.11.2021 12:00 dráha 1
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
DYB VEDRAL 2 0 1 1 0 0 2 1 0 X 7 185.4 185.4
DION CÉLINE 0 0 0 0 2 1 0 0 1 X 4 60 69.1

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Vlastimil Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Zuzana Hrůzová
  • Rozhodčí časomíry: David Škácha
  • Časoměřič:

Soupiska DYB VEDRAL

    Základní sestava
  • Tomáš Kup
  • Martin Blahovec
  • Jaroslav Vedral
    Náhradníci
  • Daniel Peter
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska DION CÉLINE

    Základní sestava
  • Štěpán Hron
  • Tomáš Klíma ml.
  • Jan Zelingr
  • Kryštof Krupanský
    Náhradníci
  • Sune Frederiksen
    Ostatní
    Trenér
  • Sabina Horská
    Vedoucí
  • Alžběta Baudyšová

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Jaroslav Vedral
  • LSD2 - Martin Blahovec
  • LSD1 - Tomáš Klíma ml.
  • LSD2 - Jan Zelingr
14.11.2021 12:00 dráha 3
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. EE TOTAL LSD1 LSD2
Trutnov 1 0 0 4 0 1 1 X X X X 6 185.4 111.3
Zbraslav OH 1 1 0 1 0 0 X X X X 3 53.6 35.9

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Vlastimil Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Zuzana Hrůzová
  • Rozhodčí časomíry: David Škácha
  • Časoměřič:

Soupiska Trutnov 1

    Základní sestava
  • Radek Cerman
  • Jiří Deyl
  • Ondřej Mihola
  • Iain Dykes
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska Zbraslav OH

    Základní sestava
  • Jakub Skála
  • Martin Mulač
  • Jan Sedlár
  • Karel Klíma
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
  • Jakub Bareš
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Jiří Deyl
  • LSD2 - Radek Cerman
  • LSD1 - Jan Sedlár
  • LSD2 - Jakub Skála
Načítám další zápasy …