2021/2022 - MČR žáků – Základní část

18.02.2022 17:30 dráha 3 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. EE TOTAL LSD1 LSD2
PLC 1 0 1 0 1 0 X 2 185.4 185.4
DION 1 1 0 2 0 2 X 5 185.4 185.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Vlastimil Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Vlastimil Vojtuš

Soupiska PLC 1

    Základní sestava
  • Martin Vojtuš
  • Tereza Marhulová
  • Eliška Vojtušová
  • Arnošt Hampl
    Náhradníci
  • Anežka Reitmajerová
    Ostatní
  • Marek Cejp
    Trenér
  • Barbora Vojtušová
    Vedoucí
  • Vlastimil Vojtuš

Soupiska DION 1

    Základní sestava
  • Jonáš Střítezský
  • Petr Šimůnek
  • Rebeka Helena Votavová
  • Tereza Ella Adamcová
    Náhradníci
  • Hugo Novák
    Ostatní
    Trenér
  • Vladimír Černovský
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Martin Vojtuš
  • LSD2 - Arnošt Hampl
  • LSD1 - Rebeka Helena Votavová
  • LSD2 - Tereza Ella Adamcová
18.02.2022 17:30 dráha 4 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 8 0 0 1 0 1 0 2 32.9 185.4
Kolibris 6 2 3 0 1 0 1 7 185.4 0.9

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Vlastimil Vojtuš
  • Rozhodčí 2: Vlastimil Vojtuš

Soupiska Kolibris 8

    Základní sestava
  • Kateřina Pavlíková
  • Stela Píšová
  • Beáta Píšová
  • Viola Svitáková
    Náhradníci
  • Karolína Bodláková
    Ostatní
  • Barbora Kvíčalová
    Trenér
  • Ondřej Mihola
    Vedoucí
  • Jiří Deyl

Soupiska Kolibris 6

    Základní sestava
  • Vojtěch Šmejkal
  • Jakub Duben
  • Matyáš Brožek
  • Adam Kučera
    Náhradníci
  • Albert Mihola
    Ostatní
    Trenér
  • Jiří Deyl
    Vedoucí
  • Ondřej Mihola

Podrobnosti zápasu

Tým Kolibris 6 si v 5. endu vzal timeout.

  • LSD1 - Viola Svitáková
  • LSD2 - Beáta Píšová
  • LSD1 - Albert Mihola
  • LSD2 - Adam Kučera
19.02.2022 09:00 dráha 1 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. EE TOTAL LSD1 LSD2
DION 1 0 3 0 0 0 0 3 69.2 185.4
Kolibris 8 1 0 1 2 1 1 6 177.5 8.9

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Renée Lepšíková

Soupiska DION 1

    Základní sestava
  • Jonáš Střítezský
  • Petr Šimůnek
  • Rebeka Helena Votavová
  • Tereza Ella Adamcová
    Náhradníci
  • Hugo Novák
    Ostatní
    Trenér
  • Vladimír Černovský
    Vedoucí

Soupiska Kolibris 8

    Základní sestava
  • Barbora Kvíčalová
  • Beáta Píšová
  • Karolína Bodláková
  • Viola Svitáková
    Náhradníci
  • Stela Píšová
    Ostatní
    Trenér
  • Tomáš Král
    Vedoucí
  • Jiří Deyl

Podrobnosti zápasu

Tým DION 1 si v 4. endu vzal timeout.
Tým Kolibris 8 si v 6. endu vzal timeout.

  • LSD1 - Hugo Novák
  • LSD2 - Petr Šimůnek
  • LSD1 - Stela Píšová
  • LSD2 - Beáta Píšová
19.02.2022 09:00 dráha 2 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 6 0 0 3 3 2 X 8 148.7 121.5
PLC 1 1 2 0 0 0 X 3 185.4 185.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Renée Lepšíková

Soupiska Kolibris 6

    Základní sestava
  • František Balík
  • Matyáš Brožek
  • Adam Kučera
  • Albert Mihola
    Náhradníci
  • Marek Moučka
    Ostatní
    Trenér
  • Jiří Deyl
    Vedoucí
  • Tomáš Král

Soupiska PLC 1

    Základní sestava
  • Martin Vojtuš
  • Anežka Reitmajerová
  • Tereza Marhulová
  • Arnošt Hampl
    Náhradníci
  • Marek Cejp
    Ostatní
    Trenér
  • Barbora Vojtušová
    Vedoucí
  • Vlastimil Vojtuš

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Marek Moučka
  • LSD2 - Matyáš Brožek
  • LSD1 - Anežka Reitmajerová
  • LSD2 - Tereza Marhulová
19.02.2022 15:30 dráha 3 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 6 4 0 3 0 0 1 8 185.4 119.6
DION 1 0 3 0 1 1 0 5 185.4 185.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Renée Lepšíková

Soupiska Kolibris 6

    Základní sestava
  • Vojtěch Šmejkal
  • Marek Moučka
  • Matyáš Brožek
  • Albert Mihola
    Náhradníci
  • Adam Kučera
    Ostatní
    Trenér
  • Ondřej Mihola
    Vedoucí
  • Tomáš Král

Soupiska DION 1

    Základní sestava
  • Jonáš Střítezský
  • Petr Šimůnek
  • Rebeka Helena Votavová
  • Tereza Ella Adamcová
    Náhradníci
  • Hugo Novák
    Ostatní
    Trenér
  • Vladimír Černovský
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Marek Moučka
  • LSD2 - Albert Mihola
  • LSD1 - Tereza Ella Adamcová
  • LSD2 - Rebeka Helena Votavová
19.02.2022 15:30 dráha 4 (nepotvrzeno týmem)
Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. EE TOTAL LSD1 LSD2
Kolibris 8 2 5 0 0 1 2 10 185.4 185.4
PLC 1 0 0 2 1 0 0 3 185.4 185.4

Informace k zápasu

  • Hala: Roztyly
  • Rozhodčí 1: Miroslava Vařečková
  • Rozhodčí 2: Renée Lepšíková

Soupiska Kolibris 8

    Základní sestava
  • Barbora Kvíčalová
  • Stela Píšová
  • Karolína Bodláková
  • Viola Svitáková
    Náhradníci
  • Kateřina Pavlíková
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Soupiska PLC 1

    Základní sestava
  • Marek Cejp
  • Anežka Reitmajerová
  • Tereza Marhulová
  • Arnošt Hampl
    Náhradníci
  • Martin Vojtuš
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Podrobnosti zápasu

  • LSD1 - Kateřina Pavlíková
  • LSD2 - Karolína Bodláková
  • LSD1 - Arnošt Hampl
  • LSD2 - Anežka Reitmajerová