2023/2024 - MČR mužů – Divize, skupina B

Curling Brno

    Základní sestava
  • Filip Gregar
  • Tomáš Kadlec
  • Sebastian Ženatý
  • Lukáš Merta
    Náhradníci
  • Jiří Matějíček
    Ostatní
  • Tomáš Ondrouch
  • Matěj Koudelka
    Trenér
  • Matěj Koudelka
    Vedoucí

Celiné v Brně

    Základní sestava
  • Théo Ducroz
  • Kryštof Krupanský
  • Jan Zelingr
  • Štěpán Hron
    Náhradníci
  • Sune Frederiksen
    Ostatní
  • Tomáš Klíma ml.
    Trenér
    Vedoucí

CB Skoro Guard

    Základní sestava
  • Leoš Brkl
  • Jan Chlubný
  • Jan Kubeš
  • Martin Mačišák
    Náhradníci
  • Jakub Vacula
    Ostatní
  • Jiří Hladík
  • Jaroslav Schejbal
    Trenér
    Vedoucí

SKN Brno

    Základní sestava
  • Robert Jungmann
  • Aleš Pokorný
  • Marek Sokola
  • Tomáš Zbavitel
    Náhradníci
  • Jiří Jungmann
    Ostatní
  • Roman Kaut
  • Petr Mazuch
    Trenér
    Vedoucí

CC Letící kameny

    Základní sestava
  • Jan Fencl
  • Miloš Plzák
  • Jiří Suchý
  • Radek Žďárský
    Náhradníci
  • Vít Zinga
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

DION ALPHA

    Základní sestava
  • Marek Bříza
  • Vít Chabičovský
  • Aleš Hercok
  • David Jakl
    Náhradníci
  • Jakub Hanák
    Ostatní
    Trenér
  • Sune Frederiksen
    Vedoucí

Kolibris 3

    Základní sestava
  • Jakub Duben
  • Tomáš Král
  • Adam Kučera
  • Marek Moučka
    Náhradníci
  • Petr Šimůnek
    Ostatní
  • Adam Stejskal
  • František Trnka
    Trenér
    Vedoucí

Kolibris 5

    Základní sestava
  • Bohdan Cerman
  • Vladimír Foltýn
  • Petr Krampl
  • Michal Moučka
    Náhradníci
  • Jiří Popule
    Ostatní
  • Jaroslav Havel
  • Radim Břenek
  • Gustáv Filo
    Trenér
  • Michal Moučka
    Vedoucí
  • Jaroslav Havel

PLC GUERERA

    Základní sestava
  • Matúš Krutý
  • Igor Szabo
  • Marian Valentin
  • Rudolf Polák
    Náhradníci
  • Pavol Veselský
    Ostatní
  • Miloslav Kátlovský
    Trenér
    Vedoucí

PLC S&K

    Základní sestava
  • Michal Láznička
  • Rastislav Michalka
  • Petr Načeradský
  • Aleš Prchlík
    Náhradníci
  • Petr Štěpánek
    Ostatní
  • Vít Nekovařík
    Trenér
    Vedoucí
  • Karabová Lubica

Bo CO

    Základní sestava
  • Petr Jiran
  • Lukáš Lukovský
  • Jakub Řeřicha
  • Luděk Toman
    Náhradníci
  • Radim Štampach
    Ostatní
    Trenér
  • Lukáš Lukovský
    Vedoucí
  • Jakub Řeřicha

Bo nic

    Základní sestava
  • Michal Dutko
  • Jan Pšikal
  • Jakub Rusz
  • Stanislav Rusz
    Náhradníci
  • Matěj Veselý
    Ostatní
    Trenér
  • Lukáš Lukovský
    Vedoucí
  • Michal Dutko

Kolibris 2

    Základní sestava
  • Jiří Chobot
  • Karel Hradec
  • Václav Pořt
  • Michal Zdenka
    Náhradníci
  • Martin Štěpánek
    Ostatní
  • Marek Brožek
  • Jakub Bareš
    Trenér
  • Václav Pořt
    Vedoucí
  • Marek Brožek

PLC 1

    Základní sestava
  • Arnošt Hampl
  • Martin Vojtuš
  • Vlastimil Vojtuš
  • Petr Dáňa
    Náhradníci
  • Marek Cejp
    Ostatní
  • Martin Cejp
  • Marek David
    Trenér
  • Barbora Vojtušová
    Vedoucí

DYB VEDRAL

    Základní sestava
  • Martin Blahovec
  • David Škácha
  • Jaroslav Vedral
  • Oliver Kobián
    Náhradníci
  • David Verner
    Ostatní
  • Daniel Peter
    Trenér
    Vedoucí
  • Jaroslav Vedral

Trutnov 1

    Základní sestava
  • Radek Cerman
  • Iain Dykes
  • Ondřej Mihola
  • Jiří Deyl
    Náhradníci
    Ostatní
    Trenér
  • Albert Mihola
    Vedoucí
  • Ondřej Mihola

DION 1

    Základní sestava
  • Ondřej Kašťák
  • Luboš Kitzberger
  • Karel Uher
  • Jindřich Kitzberger
    Náhradníci
  • Jiří Prágr
    Ostatní
  • Tomáš Beneš
  • Tomáš Čepela
    Trenér
  • Jindřich Kitzberger
    Vedoucí
  • Ondřej Kašťák

DION VIP

    Základní sestava
  • Vladimír Černovský
  • Luděk Dembovský
  • Milan Nechyba
  • Miloš Nemanský
    Náhradníci
  • Luděk Dembovský ml.
    Ostatní
    Trenér
  • Vladimír Černovský
    Vedoucí

Ledoborci 1

    Základní sestava
  • Richard Hobzik
  • René Krupanský
  • Matěj Neznal
  • Martin Zich
    Náhradníci
  • Pavel Sojka
    Ostatní
  • Martin Marhul
    Trenér
    Vedoucí

Ledoborci 2

    Základní sestava
  • Milan Hurtík
  • Jiří Hybášek
  • Tomáš Pflanzer
  • Petr Tomáš
    Náhradníci
    Ostatní
  • Ondřej Kovařík
  • Vladimír Novotný
    Trenér
    Vedoucí

Ledoborci 3

    Základní sestava
  • Antonín Havlík
  • Martin Votava
  • Vladimír Zelenka
  • Pavel Baudyš
    Náhradníci
  • Roman Hasenöhrl
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Ledoborci 7

    Základní sestava
  • Martin Bukovský
  • Michal Dolejší
  • Pavel Krofika
  • Jan Ťuík
    Náhradníci
  • Jiří Candra
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Ledoletci

    Základní sestava
  • Ondřej Blaha
  • Jakub Matějíček
  • Jan Matějíček
  • Maksim Pogrebnyak
    Náhradníci
  • Tobiáš Votava
    Ostatní
  • Vojtěch Švec
    Trenér
  • Kristina Podrábská
    Vedoucí

CURLING BEARS

    Základní sestava
  • Radek Klíma
  • Tomáš Klíma
  • Pavel Málek
  • Sebastien Laštůvka
    Náhradníci
  • Martin Štola
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Kolibris 4

    Základní sestava
  • Tomáš Marek
  • Jan Sedmihradský
  • Tomáš Krátký
  • Kryštof Adamec
    Náhradníci
  • Matyáš Brožek
    Ostatní
  • Benjamin Ditrich
    Trenér
    Vedoucí

Kolibris NG

    Základní sestava
  • David Šik
  • Erik Šik
  • Kryštof Tabery
  • Tomáš Macek
    Náhradníci
  • Libor Čeloud
    Ostatní
  • Petr Zajíc
    Trenér
  • Milan Polívka
    Vedoucí

Klub z Viktorky

    Základní sestava
  • Slavomil Fabiš
  • Daniel Híře
  • Petr Radonský
  • Jan Paldus
    Náhradníci
  • Josef Podrábský
    Ostatní
  • Daniel Busta
  • Jan Kohoutek
    Trenér
    Vedoucí

SAVONA 6

    Základní sestava
  • Jan Bořecký
  • Lukáš Hrbek
  • Dominik Kocík
  • Dominik Švarc
    Náhradníci
  • Marek Prause
    Ostatní
    Trenér
  • Michal Vojtuš
    Vedoucí

Zbraslav OH

    Základní sestava
  • Karel Klíma
  • Tomáš Paul
  • Jan Sedlár
  • Jakub Skála
    Náhradníci
  • Martin Mulač
    Ostatní
    Trenér
  • Tomáš Paul
    Vedoucí

Lucky Stones

    Základní sestava
  • Danila Liamaev
  • Tomáš Válek
  • Miloš Hoferka
  • Ondřej Zbytek
    Náhradníci
  • Lukáš Jirousek
    Ostatní
  • Vojtěch Reitmajer
    Trenér
    Vedoucí

Zbraslav L

    Základní sestava
  • Jan Mahdal
  • Igor Murárik
  • Evžen Nácar
  • Petr Střítezský
    Náhradníci
  • Tomáš Střítezský
    Ostatní
  • Miroslav Šafář
    Trenér
  • David Jirounek
    Vedoucí

1. CK Brno-Východ

    Základní sestava
  • Milan Barták
  • Aleš Jelínek
  • Roman Podlena
  • Dalibor Čech
    Náhradníci
  • Tomáš Horák
    Ostatní
  • Miroslav Kubera
    Trenér
    Vedoucí

1. CK Brno-Západ

    Základní sestava
  • Petr Kovač
  • Lukáš Plachý
  • Oldřich Semík
  • Jiří Resl
    Náhradníci
  • Luděk Hajtl
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

Kamenný Újezd

    Základní sestava
  • Miloslav Majer
  • Martin Sviták
  • Jan Verner
  • Radislav Vilím
    Náhradníci
  • Kamil Feitl
    Ostatní
  • Jan Kostka
    Trenér
    Vedoucí

Liboc

    Základní sestava
  • David Jirounek
  • Karel Kubeška
  • Ondřej Bodlák ml.
  • Kryštof Žďárský
    Náhradníci
  • David Havlena
    Ostatní
    Trenér
    Vedoucí

I.PSKN Praha

    Základní sestava
  • Ladislav Bystroň
  • Lukáš Jandus Murín
  • Adam Kubánek
  • Miloslav Mantlík
    Náhradníci
  • Tomáš Kulda
    Ostatní
    Trenér
  • Petr Dáňa
    Vedoucí
  • Ladislav Bystroň

Morning Star

    Základní sestava
  • Ivo Denemark
  • Tomáš Hron
  • Dalibor Miklík
  • Matěj Petránek
    Náhradníci
  • Pavel Koška
    Ostatní
  • Jan Valečka
    Trenér
    Vedoucí
  • Marková Jana

Zbraslav Klíma

    Základní sestava
  • Lukáš Klíma
  • Marek Černovský
  • Lukáš Klípa
  • Martin Jurík
    Náhradníci
  • Radek Boháč
    Ostatní
    Trenér
  • Jan Zelingr
    Vedoucí

Loupežníci Jičín

    Základní sestava
  • Jan Janouch
  • Michal Miškovský
  • Luděk Moravec
  • Michal Volf
    Náhradníci
  • Karel Karásek
    Ostatní
  • Jaromír Vaníček
    Trenér
    Vedoucí

Loupežníci Jičín JS

    Základní sestava
  • Matěj Kaska
  • Šimon Pěnička
  • Ondřej Pěnička
  • Daniel Tahal
    Náhradníci
  • Eduard Veselý
    Ostatní
  • Erazim Šolc
  • Jan Morávek
    Trenér
  • Ondřej Bodlák
    Vedoucí
  • Jaromír Vaníček

Třešňováci

    Základní sestava
  • Vojtěch Barták
  • Sergej Kolesničenko
  • Jan Kvarda
  • Václav Razím
    Náhradníci
  • Martin Kašpar
    Ostatní
  • Pavel Javůrek
    Trenér
  • Radek Klíma
    Vedoucí

Karviná

    Základní sestava
  • Pawel Detko
  • Daniel Rzymanek
  • Marek Rzymanek
  • Pavel Tvardek
    Náhradníci
  • Jan Detko
    Ostatní
  • Rostislav Feber
  • Filip Tvardek
  • Jan Kubín
    Trenér
    Vedoucí